برگزاری نشست B2B در زمینه تحقق اهداف نظام مبادلات پیمانکاری فرعی

تاریخ انتشار: جمعه ۱۱ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۸:۱۶ ب٫ظ
برگزاری نشست B2B در زمینه تحقق اهداف نظام مبادلات پیمانکاری فرعی معاون صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان از نشست  (B2B)در زمینه تحقق اهداف نظام مبادلات پیمانکاری فرعی (SPX) در مرکز خدمات فناوری و کسب و کار شهرکهای صنعتی اهواز خبر داد. به گزارش نخبگان و به نقل از روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان، “حسن چراغی“هدف از برگزاری این نشست را معرفی توانمندی ها و […]

معاون صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان از نشست  (B2B)در زمینه تحقق اهداف نظام مبادلات پیمانکاری فرعی (SPX) در مرکز خدمات فناوری و کسب و کار شهرکهای صنعتی اهواز خبر داد.

به گزارش نخبگان و به نقل از روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان، حسن چراغیهدف از برگزاری این نشست را معرفی توانمندی ها و ظرفیت های شرکت فناوران بنیان انرژی ایرانیان و تشریح فرصت های همکاری در ارتباط با پروژه های توسعه میادین نفتی مناطق نفتخیز جنوب عنوان کرد و افزود:این نشست با حضور مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری و توسعه خوزستان و شرکت توسعه انرژی و نفت نگین آفاق کیش (tenco) به عنوان یک شرکت ایرانی دانش محور و مجرب در عرصه اکتشاف، تولید و ازدیاد برداشت از مخازننفتی برپا گردید.

وی اظهار داشت: در نشست های B2Bارتباط بین دو یا چند سازمان، مؤسسه اقتصادی، تولیدکنندگان مواد اولیه، ارائه کنندگان انواع گوناگون خدمات و با یکدیگر به گفتگو می پردازند .

گفتنی است نظام مبادلات پیمانکاری فرعی همانند خوشه های صنعتی، یکی از روش های عمده توسعه صنایع خرد، کوچک و متوسط به ویژه در حوزه پیمانکاری صنعتی است و هدف این برنامه تقویت توانایی صنایع کوچک و متوسط برای افزایش تولید و اشتغال زایی آنها، به روزآوری فرآیندهای فنی و محصولات آنها، بهبود قابلیت رقابت بین المللی آنها، جلب سرمایه گذار و … می باشد.

Print Friendly, PDF & Email
آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
شهرداری مسجدسلیمان
محل كد آمار
logo-samandehi