تروریستی بودن حادثه سربندر در دست بررسی است

تاریخ انتشار: شنبه 6 بهمن 1397 | 14:31 ب.ظ
تروریستی بودن حادثه سربندر در دست بررسی است زمان مطالعه: < 1 دقیقه معاون سیاسی اجتماعی استاندار خوزستان گفت: یک تیم برای بررسی و شناسایی عوامل حمله به خودروی نیروی انتظامی به شهرستان سربندر اعزام شده و تروریستی بودن حمله در دست بررسی است. به گزارش نخبگان، علی‌حسین حسین‌زاده در گفت‌وگویی، با اشاره به حمله به خودروی نیروی انتظامی در سربندر اظهار کرد: بامداد امروز یک خودرو به […]
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

معاون سیاسی اجتماعی استاندار خوزستان گفت: یک تیم برای بررسی و شناسایی عوامل حمله به خودروی نیروی انتظامی به شهرستان سربندر اعزام شده و تروریستی بودن حمله در دست بررسی است.

به گزارش نخبگان، علی‌حسین حسین‌زاده در گفت‌وگویی، با اشاره به حمله به خودروی نیروی انتظامی در سربندر اظهار کرد: بامداد امروز یک خودرو به خودروی گشت نیروی انتظامی در سربندر حمله کرد و آن را به رگبار بست که متاسفانه دو مامور نیروی انتظامی در این حمله به شهادت رسیدند.

وی افزود: یک تیم از استان برای بررسی و شناسایی عوامل این حمله به شهرستان سربندر اعزام شده است و اکنون تروریستی بودن حمله در دست بررسی است.

معاون سیاسی اجتماعی استاندار خوزستان تصریح کرد: موضوع این حمله توسط عوامل امنیتی در دست بررسی است و به محض مشخص شدن جزییات بیشتر این حمله، آن را به اطلاع مردم می‌رسانیم/ایسنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار