سقوط درخت راه ۱۸روستای بخش چلو اندیکا را بست

تاریخ انتشار: جمعه ۲ شهریور ۱۳۹۷ | ۱۵:۴۸ ب٫ظ
سقوط درخت راه ۱۸روستای بخش چلو اندیکا را بست زمان مطالعه: < 1 دقیقه عضو شورای اسلامی بخش چلو گفت: سقوط درخت بلوط در حوالی روستای ‘ورکوه’ راه ۱۸روستای بخش چلو اندیکا را مسدود کرد. به گزارش نخبگان، نیازعلی سهرابی در گفتگویی اظهارکرد: این حادثه حوالی ساعت۱۷روز پنجشنبه اتفاق افتاد که علی رغم پیگیری های مکرر به دلیل نبود ماشین آلات راهسازی این مسیر تاکنون بازگشایی نشده است. وی […]
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

عضو شورای اسلامی بخش چلو گفت: سقوط درخت بلوط در حوالی روستای ‘ورکوه’ راه ۱۸روستای بخش چلو اندیکا را مسدود کرد.

به گزارش نخبگان، نیازعلی سهرابی در گفتگویی اظهارکرد: این حادثه حوالی ساعت۱۷روز پنجشنبه اتفاق افتاد که علی رغم پیگیری های مکرر به دلیل نبود ماشین آلات راهسازی این مسیر تاکنون بازگشایی نشده است.

وی افزود:با کمک اهالی حوالی ساعت یک بامداد بخشی از تنه این درخت از وسط جاده جابجا و در زمان حاضر یک خودروی سورای به سختی تردد می کند.

عضو شورای اسلامی بخش چلو ادامه داد: حدود۴۰ خانوار که برای گذراندن تعطیلات پایان هفته به منطقه سوسن سرخاب رفته بودند در راه برگشت بیش از هفت ساعت معطل شدند.

وی در پایان ادامه داد:برای مردم بخش چلو قابل قبول نیست که یک بخش وسیع که دورترین روستای آن با مرکز شهرستان قریب سه ساعت می باشد،فاقد ماشین آلات و تجهیزات مورد نیاز برای چنین حوادثی باشد.

شهرستان اندیکا به سه بخش مرکزی ،چلو و آبژدان تقسیم شده و در ۱۸۶ کیلومتری شمال شرق اهواز قرار دارد.

بخش چلو شهرستان اندیکا با جمعیتی بالغ بر ۱۵هزار نفر در شمال شرقی خوزستان قرار دارد.

Print Friendly, PDF & Email
آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار
logo-samandehi