برای دومین روز پیاپی

باد شدید و باران سیل‌آسا خوزستان را فراگرفت

تاریخ انتشار: شنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۷ | ۰۲:۵۴ ق٫ظ
باد شدید و باران سیل‌آسا خوزستان را فراگرفت موج جدید باران سیل‌آسا و وزش باد شدید از ساعتی قبل اهواز و سایر شهرهای خوزستان را فرا گرفت و باعث بروز ترافیک سنگین در برخی از معابر شد. به گزارش نخبگان، موج جدید رگبار باران و وزش باد شدید از ساعتی قبل اهواز و سایر شهرهای خوزستان را فرا گرفت و موجب بروز ترافیک […]

موج جدید باران سیل‌آسا و وزش باد شدید از ساعتی قبل اهواز و سایر شهرهای خوزستان را فرا گرفت و باعث بروز ترافیک سنگین در برخی از معابر شد.

به گزارش نخبگان، موج جدید رگبار باران و وزش باد شدید از ساعتی قبل اهواز و سایر شهرهای خوزستان را فرا گرفت و موجب بروز ترافیک سنگین در برخی از معابر شد.

 بنا بر اعلام جمعیت هلال‌احمر خوزستان، وزش باد و رگبار شدید باران که از روز گذشته آغاز شده است،  سبب وارد شدن خسارت به شبکه برق و شکستگی شاخه‌های درختان در مناطق مختلف شده است.

همچنین روز گذشته بارش‌ باران موجب آبگرفتگی معابر و سیلاب شده بود و در حال حاضر نیز شدت باران به حدی است که احتمال تکرار وقوع سیلاب بسیار زیاد است.

شرکت توزیع برق اهواز نیز اعلام کرد که بر اثر باد و باران شدید روز گذشته، ۷۵ پایه برق در روستاهای اطراف اهواز سقوط کرد.

بررسی نقشه‌های هواشناسی از آغاز موج بعدی بارش‌ها از روز شنبه خبر می‌دهد که تا اواخر روز سه شنبه هفته آینده و با شدت و ضعف در خوزستان مستقر خواهد بود./ فارس

Print Friendly, PDF & Email
آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
شهرداری مسجدسلیمان
محل كد آمار
logo-samandehi