آخرین جمعه امسال خوزستان غبارآلود است

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ | ۱۴:۳۷ ب٫ظ
آخرین جمعه امسال خوزستان غبارآلود است هواشناسی خوزستان برای روز جمعه وقوع گرد و غبار با منشا داخلی و همچنین ورود سامانه‌ای بارشی به استان را پیش‌بینی کرد.  به گزارش نخبگان، در بولتن پیش‌بینی هواشناسی خوزستان در روز ۲۳ اسفندماه آمده است که بررسی نقشه‌های پیش‌یابی و خروجی مدل‌های عددی هواشناسی نشان‌دهنده ورود سامانه بارشی از اواسط روز جمعه هفته جاری […]

هواشناسی خوزستان برای روز جمعه وقوع گرد و غبار با منشا داخلی و همچنین ورود سامانه‌ای بارشی به استان را پیش‌بینی کرد. 

به گزارش نخبگان، در بولتن پیش‌بینی هواشناسی خوزستان در روز ۲۳ اسفندماه آمده است که بررسی نقشه‌های پیش‌یابی و خروجی مدل‌های عددی هواشناسی نشان‌دهنده ورود سامانه بارشی از اواسط روز جمعه هفته جاری تا اوایل روز یکشنبه هفته آینده از جنوب غرب خوزستان است.

این سامانه بارش‌هایی به شکل متناوب و با شدت و ضعف همراه با رعدوبرق و احتمالا تگرگ در سطح استان خواهد داشت که در مناطق شمال و شرق خوزستان بارش‌ها از حجم بیشتری برخوردار بوده و برخی از مناطق خوزستان با احتمال آبگرفتگی معابر و طغیان مسیل‌ها روبرو خواهند بود.

همچنین در اواخر روز جمعه هفته جاری به دلیل وزش بادهای قابل‌ملاحظه و تندبادهای لحظه‌ای قبل از بارش برخاستن گردوغبار محلی دور از انتظار نیست. طی این ایام شمال خلیج فارس نیز  مواج پیش بینی می‌شود.

در شبانه‌روز گذشته آبادان ۲۹٫۷ درجه سانتیگراد و ایذه با ۴ درجه سانتیگراد به ترتیب گرم‌ترین و خنک‌ترین نقاط استان خوزستان بودند. همچنین در این مدت حداکثر دمای اهواز به ۳۱ و حداقل به ۱۴ درجه سانتیگراد خواهد رسید. / ایسنا

Print Friendly, PDF & Email
آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
شهرداری مسجدسلیمان
محل كد آمار
logo-samandehi