عنصر اصلی دولت سیزدهم خدمت به مردم بود

تاریخ انتشار: سه شنبه 8 خرداد 1403 | 19:23 ب.ظ
عنصر اصلی دولت سیزدهم خدمت به مردم بود زمان مطالعه: ۲ دقیقه مدیرکل ارشاد استان خوزستان با بیان اینکه عنصراصلی دولت سیزدهم خدمت به مردم بود، گفت: سیره خدمتگذاری بدون وقفه و منت در این دولت به الگویی ماندگار تبدیل شد که امید است مسیر خدمت میدانی ادامه داشته باشد.
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

به گزارش  نخبگان و به نقل از تسنیم، مجید منادی در آیین گرامیداشت هفتمین روز شهادت شهدای خدمت که با حضور اصحاب فرهنگ، هنر، قرآن و رسانه در تالار آفتاب اهواز برگزار شد، با اشاره به خدمات دولت سیزدهم در حوزه‌های مختلف، اظهار داشت: امیدورایم این روند خدمتگذاری که در دولت شکل گرفته است، استمرار یابد.

وی با اشاره به حضور انبوه مردم در آیین تشییع شهید رئیسی، گفت: حضور گسترده مردم در تشییع پیکر شهدای خدمت نشان داد که مردم خادمان حقیقی خود را می‌شناسند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان با بیان اینکه عنصر اصلی دولت سیزدهم خدمت به مردم  بود، بیان کرد: سیره خدمتگذاری بدون وقفه و منت در این دولت به الگویی ماندگار تبدیل شد که امید است مسیر خدمت میدانی ادامه داشته باشد و توسط مدیران جهادی و انقلابی به مردم تقدیم شود.

وی در ادامه  با اشاره به خصوصیات اخلاقی شهید رئیسی، عنوان کرد: شهید رئیسی در طول مدت خدمت خود در کسوت ریاست جمهوری هیچ گاه خود را درگیر حواشی و پاسخگویی به جفاکاران و طعنه‌زنندگان نکرد و علاوه بر این از همه اجزا و ارکان دولت نیز خواسته بود که از ورود به حواشی بپرهیزند.

منادی به اقدامات موثر حوزه فرهنگ و هنر در دولت سیزدهم در استان خوزستان اشاره کرد و گفت: در این حوزه اتفاقات خوبی رقم خورد برخی طرح‌ها و رویدادهای که ۲۰ سال بلاتکلیف و معلق بود یا به بن‌بست رسیده بود، دوباره احیا شد.

وی در ادامه با اشاره به خدمات دولت سیزدهم در حوزه هنر و فرهنگ خوزستان، خاطرنشان کرد: بهره‌برداری از خانه هنرمندان یکی از طرح‌های شاخص در دولت سیزدهم بود که به بهره‌برداری هم رسید و با بهره‌برداری از این طرح، انجمن‌های هنری و بخش زیادی از هنرمندان که پیش از این از امکانات فیزیکی و مکان مناسبی برخوردار نبودند، صاحب فضای کاری مناسب شدند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان با بیان اینکه میزان بودجه‌ در نظر گرفته شده برای نوسازی و بهسازی مجتمع‌های فرهنگی و هنری در سطح استان قابل توجه است، گفت: بهره‌برداری از چند فرهنگسرا از جمله در شهرستان‌های هفتکل و مسجدسلیمان از دیگر اقدامات موثر دولت سیزدهم بودکه نقش بسزایی در توسعه فعالیت‌های فرهنگی این شهرستان‌ها ایفا می‌کند.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار