حمایت تمام قد وزارت نفت از اجرای طرح های HSE در مناطق نفتخیز جنوب

تاریخ انتشار: شنبه 22 اردیبهشت 1403 | 02:20 ق.ظ
حمایت تمام قد وزارت نفت از اجرای طرح های HSE در مناطق نفتخیز جنوب زمان مطالعه: < 1 دقیقه مدیرکل بهداشت، ایمنی، محیط زیست و پدافند غیرعامل وزارت نفت گفت: از اجرای طرح های HSE در مناطق نفت خیز جنوب حمایت و در تامین منابع مالی نیز به این شرکت کمک خواهیم کرد.
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

به گزارش نخبگان و به نقل ازروابط عمومی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، مظاهر انصاری، مدیرکل بهداشت، ایمنی، محیط زیست و پدافند غیرعامل وزارت نفت در حاشیه بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در خصوص عملکرد این شرکت در بحث HSE، اظهار کرد: مناطق نفت خیز جنوب یکی از مهمترین مناطق وزارت نفت در حوزه های‌ نفتی است و در بحث HSE کارهای بسیاری خوبی در این مجموعه انجام شده است.

وی افزود: علی رغم اقدامات خوبی که در این شرکت در بحث ایمنی، بهداشت، محیط زیست و پدافند غیرعامل انجام شده است اما باید همچنان نیاز به کارهای بیشتری است.

مدیرکل بهداشت، ایمنی، محیط زیست و پدافند غیرعامل وزارت نفت گفت: با توجه به قدیمی بودن تجهیزات و فرسوده بودن آن ها نیاز است تا کارهای بیشتری در بحث HSE در مناطق نفت خیز جنوب انجام شود.

انصاری با اشاره به حمایت های مدیرعامل مناطق نفت خیز جنوب از بحث های HSE در این شرکت عنوان کرد: با توجه به حمایت هایی که از این بخش انجام می شود قطعا شاهد اقدامات خوبی در این حوزه خواهیم بود.

وی افزود: وطارت نفت از اقدامات در این حوزه حمایت می کند اما بسیاری از کارها به خود شرکت ها واگذار شده است. البته در بحث های تامین مالی از طریق شرکت ملی نفت ایران کمک هایی انجام خواهد شد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار