آغاز کار هیات نظارت بر انتخابات

اتمام شمارش آرای انتخابات شورای شهر اهواز

تاریخ انتشار: دوشنبه 1 خرداد 1396 | 20:13 ب.ظ
اتمام شمارش آرای انتخابات شورای شهر اهواز زمان مطالعه: ۲ دقیقه رئیس ستاد انتخابات خوزستان با بیان اینکه شمارش آرای انتخابات شورای شهر اهواز به اتمام رسید، گفت: هیات نظارت بررسی صندوق ها را آغاز کرده و به همه اعتراضات رسیدگی خواهد کرد.  نخبگان / علی حسین حسین زاده در گفت وگویی اظهار کرد: بر اساس روند قانونی انتخابات، پس از مرحله شمارش آرا، هیات های […]
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

رئیس ستاد انتخابات خوزستان با بیان اینکه شمارش آرای انتخابات شورای شهر اهواز به اتمام رسید، گفت: هیات نظارت بررسی صندوق ها را آغاز کرده و به همه اعتراضات رسیدگی خواهد کرد.

 نخبگان / علی حسین حسین زاده در گفت وگویی اظهار کرد: بر اساس روند قانونی انتخابات، پس از مرحله شمارش آرا، هیات های نظارت شهرستان و استان ،اعتراض ها را رسیدگی و ندر صورت نیاز برخی صندوق ها بازشماری می شود هم اکنون هیات نظارت کار بررسی را آغاز کرده است.
وی افزود: هیات نظارت راستی آزمایی صندوق ها را انجام می دهد و به اعتراضات رسیدگی می کند و در صورت وجود تخلف آن را اعلام می کند.
معاون سیاسی اجتماعی استاندار خوزستان با دعوت نامزدهای شورای شهر اهواز به آرامش از آنها خواست که اعتراضات خود را بر اساس روال قانونی پیش ببرند.
حسین زاده تاکید کرد: در راستای سالم سازی این انتخابات، هیات های نظارت و سه نماینده مجلس شورای اسلامی اعلام آمادگی کرده اند که به همه مسائل و اعتراضاتی که از سوی نامزدها مطرح شده رسیدگی کنند.
پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا ۲۹ اردیبهشت همزمان با دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری برگزار شد.
۶۰۰ نفر در این دوره از انتخابات اهواز نامزد عضویت در شورای اسلامی شهر شده بودند.
در پی انتشار لیست های جعلی از منتخبان شورای اسلامی شهر اهواز از روز شنبه در فضای مجازی، تعدادی از نامزدهای این دوره از انتخابات با مراجعه به فرمانداری نسبت به این مساله اعتراض کرده و مدعی تقلب در روند انتخابات و بازشماری آرا شدند. از عصر دیروز تعدادی از نامزدها و هواداران آنها با تجمع در مقابل ستاد انتخابات اهواز خواستار بررسی تقلب در این انتخابات شدند.
فرماندار اهواز دیروز از بازشماری ۲۲ صندوق اخذرای در اهواز خبر داد و اعلام کرد تعدادی از صورتجلسه های شعب رای گیری دارای مغایرت است.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار