پرورش ماهی در قفس در سد مارون اجرایی می‌شود

تاریخ انتشار: دوشنبه 8 خرداد 1402 | 09:51 ق.ظ
پرورش ماهی در قفس در سد مارون اجرایی می‌شود زمان مطالعه: < 1 دقیقه سرپرست معاونت اقتصادی استانداری خوزستان گفت: پروژه پرورش ماهی در قفس در سد مخزنی مارون به طور ۱۰۰ درصد اجرایی می‌شود. به گزارش نخبگان و به نقل از مهر، محمد راضی جلالی صبح امروز یکشنبه در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان بهبهان اظهار کرد: زنجیره‌های تولید و لزوم استفاده بهینه از منابع آبی […]
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

سرپرست معاونت اقتصادی استانداری خوزستان گفت: پروژه پرورش ماهی در قفس در سد مخزنی مارون به طور ۱۰۰ درصد اجرایی می‌شود.

به گزارش نخبگان و به نقل از مهر، محمد راضی جلالی صبح امروز یکشنبه در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان بهبهان اظهار کرد: زنجیره‌های تولید و لزوم استفاده بهینه از منابع آبی بر ایجاد شهرک آبزی پروری و اجرایی شدن پروژه پرورش ماهی در قفس در منطقه ضرورت دارد.

سرپرست معاونت اقتصادی استانداری خوزستان خبر داد: پروژه پرورش ماهی در قفس در سد مخزنی مارون جزو مصوبات سفر رئیس جمهور به خوزستان به شمار می‌رود که این مصوبه به طور ۱۰۰ درصد اجرایی می‌شود.

رئیس اداره شیلات بهبهان در این جلسه با اشاره به حداکثر بهره وری از منابع آبی در این شهرستان گفت: ۷۰ واحد ۲ منظوره پرورش ماهی در بهبهان فعال است.

مجید شکاری با بیان اینکه بهبهان در جایگاه اول تولید ماهی در استخر ذخیره آب کشاورزی در خوزستان قرار دارد، از تخصیص نشدن آب برای ایجاد شهرک آبزی پروری توسط سازمان آب و برق خوزستان انتقاد کرد.

وی، اجرایی نشدن طرح پایلوت سه هزار و ۲۰۰ تنی پرورش ماهی در قفس در سد مخزنی مارون را از دیگر مشکلات شهرستان دانست و عنوان کرد: با وجود انجام مطالعات اجرایی ولی همچنان همکاری لازم از سوی سازمان آب و برق صورت نمی‌گیرد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار