امید و همدلی در ایستگاه هفت تپه

دکتر ناصری پای مطالبات کارگران هفت‌تپه نشست/هشدار از نقشه شوم دشمنان برای ایجاد شکاف بین مدیران و کارگران

تاریخ انتشار: یکشنبه 24 اردیبهشت 1402 | 20:50 ب.ظ
دکتر ناصری پای مطالبات کارگران هفت‌تپه نشست/هشدار از نقشه شوم دشمنان برای ایجاد شکاف بین مدیران و کارگران زمان مطالعه: ۳ دقیقه دکتر عبدعلی ناصری مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی روز شنبه (۲۳ اردیبهشت ماه) به همراه دکتر مقداد محمودی عضو هیئت مدیره شرکت توسعه نیشکر و جمعی از مدیران نیشکری با حضور در کشت و صنعت هفت‌تپه با کارگران این واحد کهنه کار نیشکری دیدار کردند. به گزارش خبرنگار نخبگان دکتر عبدعلی ناصری مدیرعامل […]
زمان مطالعه: ۳ دقیقه

دکتر عبدعلی ناصری مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی روز شنبه (۲۳ اردیبهشت ماه) به همراه دکتر مقداد محمودی عضو هیئت مدیره شرکت توسعه نیشکر و جمعی از مدیران نیشکری با حضور در کشت و صنعت هفت‌تپه با کارگران این واحد کهنه کار نیشکری دیدار کردند.

به گزارش خبرنگار نخبگان دکتر عبدعلی ناصری مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی روز شنبه (۲۳ اردیبهشت ماه) به همراه دکتر مقداد محمودی عضو هیئت مدیره شرکت توسعه نیشکر و جمعی از مدیران نیشکری با حضور در کشت و صنعت هفت‌تپه با کارگران این واحد کهنه کار نیشکری دیدار کردند.

کارگران هفت تپه با آغوش باز و به گرمی از مهمانان استقبال کردند و به بیان مطالبات خود پرداختند. در این میان، محمد خنیفر از نمایندگان کارگری هفت‌تپه با بیان اینکه دشمنان ایران اسلامی همواره به دنبال ایجاد حاشیه هستند، بر وحدت و همبستگی کارگران در مقابل توطئه دشمنان تاکید کرد و گفت، رسانه‌های معاند آن سوی مرزها، با دامن زدن به حاشیه‌ها قصد ایجاد اختلاف و شکاف بین مدیریت ارشد توسعه نیشکر با کارگران هفت‌تپه داشتند، اما از همین جا با صدای بلند اعلام می‌کنیم که با اتحادی بیش از پیش، هفت‌تپه را به روزهای طلایی خواهیم رساند.

وی افزود، امروز همه کارگران از تحوّلات ایجاد شده راضی هستند و با جانِ دل برای شکوفایی هفت‌تپه تلاش می‌کنند و در این راه مطمئن باشید که تخریب‌ها و حاشیه‌سازی‌های شبکه‌های معاند تاثیری نخواهد داشت و عهد و پیمان‌مان با دکتر ناصری برای رونق هفت‌تپه ادامه خواهد داشت و در این راه، بر سر عهد و پیمان خود ایستاده‌ایم.

خنیفر در ادامه با بیان اینکه دکتر ناصری با همت و تلاش دست بخش خصوصی را از هفت‌تپه کوتاه کرد، گفت، امروز این واحد نیشکری زیر چتر مدیرانی متخصّص و اهل فن قرار گرفته که اشراف کاملی به صنعت نیشکر دارند و هفت‌‎تپه را به دوران طلایی خواهند رساند.

در ادامه، ناصری به تحقق وعده‌های داده شده پس از واگذاری این شرکت در مهرماه ۱۴۰۰، اشاره کرد و گفت، اولین وعده، پرداخت حقوق‌های معوقه بود که همه مطالبات به فاصله اندکی پس از مصوبه سران قوا، پرداخت شد.

مدیرعامل توسعه نیشکر بازگرداندن رونق تولید را دومین وعده‌ای خواند که به همت کارگران محقق شده و اکنون در سال مهار تورم و رشد تولید، این شرکت در مسیر رشد تولید قرار گرفته و با توجه به کشت بی‌سابقه نیشکر در سال گذشته، به‌زودی نیز به ظرفیت اسمی تولید خواهد رسید.

ناصری در ادامه بیان کرد، به‌روزرسانی حقوق‌ها، وعده سومی بود که عملی شده است و کارگران در آینده نیز هیچ نگرانی از بابت پردات به‌موقع حقوق نداشته باشند.

بازگشت صنایع پایین دستی رب گوجه و ام.دی.اف به هفت‌تپه،  از دیگر محورهای سخنان مدیرعامل توسعه نیشکر بود که به پیگیری قانونی و بازگشت مالکیت این صنایع به هفت‌تپه از راه قانون تاکید کرد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار