استاندار خوزستان:

سردمداران اصلی حادثه تروریستی ایذه را به مردم معرفی می‌کنیم

تاریخ انتشار: جمعه 27 آبان 1401 | 08:40 ق.ظ
سردمداران اصلی حادثه تروریستی ایذه را به مردم معرفی می‌کنیم زمان مطالعه: < 1 دقیقه استاندار خوزستان با اشاره به عملیات تروریستی چهارشنبه شب ایذه تاکید کرد که پازل طراحی این جنایت را با همکاری مسوولان امر و دستگیرشدگان کنار هم قرار می‌دهیم تا ضمن روشن‌ کردن زوایای گوناگون حادثه، سردمداران اصلی آن را به مردم معرفی کنیم. به گزارش نخبگان و به نقل  از پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان، […]
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

استاندار خوزستان با اشاره به عملیات تروریستی چهارشنبه شب ایذه تاکید کرد که پازل طراحی این جنایت را با همکاری مسوولان امر و دستگیرشدگان کنار هم قرار می‌دهیم تا ضمن روشن‌ کردن زوایای گوناگون حادثه، سردمداران اصلی آن را به مردم معرفی کنیم.

به گزارش نخبگان و به نقل  از پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان، «صادق خلیلیان» عصر جمعه در خصوص حادثه تروریستی ایذه بیان کرد: دو روز گذشته واقعه تلخی در شهرستان ایذه به وقوع پیوست که در آن هفت نفر از هم‌استانی‌های عزیزمان به شهادت رسیدند.

استاندار خوزستان بیان کرد: در این واقعه عده‌ای با سوء استفاده از هیجان های برخی جوانان و مطالباتشان در میان آن‌ها شروع به تیراندازی کردند و تعدادی از هم‌وطنان را به شهادت رساندند.

وی افزود: بلافاصله پس از این واقعه دستگیری ضاربان در دستورکار مقام های انتظامی و امنیتی قرار گرفت و تا این لحظه تعدادی از افرادی که در این اقدام دست داشته اند، دستگیر شدند.

خلیلیان گفت: یک نفر از ضاربان قصد داشت خود را از مرز یکی از استان‌های شمال غربی به کشورهای اروپایی برساند که در همان لحظات ابتدایی دستگیر شد و از مقام های انتظامی و قضایی درخواست کردیم تا او را به خوزستان ارجاع دهند.

استاندار خوزستان افزود: این جنایات در درون کشور رخ داد اما سردمداران آن در خارج از مرزها هستند.

در حادثه کور تروریستی شامگاه چهارشنبه ایذه که با به رگبار بستن مردم و ماموران حافظ امنیت از سوی دو موتور سوار در مرکز شهر رخ داد، هفت نفر شهید و ۱۰ نفر دیگر مجروح شدند.

چهار مرد، یک کودک ۹ ساله و یک زن جزو شهدای این حادثه تروریستی هستند.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار