رکورد تولید ماهیانه شمش تختال شرکت فولاد خوزستان شکسته شد

تاریخ انتشار: یکشنبه 2 آبان 1400 | 21:24 ب.ظ
رکورد تولید ماهیانه شمش تختال شرکت فولاد خوزستان شکسته شد زمان مطالعه: < 1 دقیقه اعتدال نخبگان/ فولاد مردان با تعبیر شعار سال رکورد تولید ماهیانه شمش تختال را پس از سه سال شکستند. به گزارش نخبگان و به نقل از روابط عمومی محمود لندی معاون بهره‌برداری شرکت فولاد خوزستان ضمن اعلام این خبر افزود: با تلاش کارکنان شرکت فولاد خوزستان و برنامه‌ریزی مدون و بر اساس نیاز بازار، با […]
زمان مطالعه: < 1 دقیقه
اعتدال نخبگان/ فولاد مردان با تعبیر شعار سال رکورد تولید ماهیانه شمش تختال را پس از سه سال شکستند.
به گزارش نخبگان و به نقل از روابط عمومی محمود لندی معاون بهره‌برداری شرکت فولاد خوزستان ضمن اعلام این خبر افزود: با تلاش کارکنان شرکت فولاد خوزستان و برنامه‌ریزی مدون و بر اساس نیاز بازار، با تولید ۱۷۹ هزار و دویست و دوازده تُن شمش تختال، رکورد ماهیانه تولید این محصول راهبردی شکسته شد. رکورد تولید پیشین در فروردین ماه سال ۱۳۹۷ به میزان  ۱۶۸ هزار و سیصد و پنجاه و پنج تُن بود.
لندی تولید مستمر و متناسب با نیاز بازار را راهبرد اصلی فولاد خوزستان دانست و افزود: در سالی که از سوی مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) به نام تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها نامگذاری شده است، علی‌رغم محدودیت‌های مختلف توانستیم محصولات با کیفیت روانه بازار کنیم و علاوه بر تامین نیاز شرکت‌های نوردی داخلی، صادرات داشته باشیم.
معاون بهره‌برداری شرکت فولاد خوزستان در پایان اشاره‌ای هم به طرح‌های در دست اجرا داشت و افزود: خوشبختانه با نگاه توسعه‌ای مدیرعامل و هیات‌ مدیره سه طرح عظیم احداث ماشین ریخته‌گری اسلب، کارخانه اکسیژن و  نیروگاه ۵۰۰ مگاواتی کلنگ‌زنی شدند که با راه‌اندازی و در مدار قرار گرفتن طرح‌ها، علاوه بر افزایش توان تولید، ثبات تامین انرژی مورد نیاز مجموعه تامین می‌شود.
آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار