تعمیرات سالیانه واحدهای سد و نیروگاه دز آغاز شد

تاریخ انتشار: شنبه ۳ مهر ۱۴۰۰ | ۰۸:۰۷ ق٫ظ
تعمیرات سالیانه واحدهای سد و نیروگاه دز آغاز شد زمان مطالعه: < 1 دقیقه اعتدال نخبگان/ مدیرعامل سد و نیروگاه دز از آغاز اورهال سالیانه واحدهای سد و نیروگاه دز خبر داد. به گزارش  نخبگان و به نقل از شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان؛ سعید رئوفی نسب گفت: اورهال سالیانه ( overhaul  maintenance ) از مهمترین بخش های تعمیر و نگهداری تجهیزات می باشد که در نیروگاه دز […]
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

اعتدال نخبگان/ مدیرعامل سد و نیروگاه دز از آغاز اورهال سالیانه واحدهای سد و نیروگاه دز خبر داد.

به گزارش  نخبگان و به نقل از شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان؛ سعید رئوفی نسب گفت: اورهال سالیانه ( overhaul  maintenance ) از مهمترین بخش های تعمیر و نگهداری تجهیزات می باشد که در نیروگاه دز نیز هرساله مطابق برنامه زمان بندی مناسب جهت حفظ و نگهداری و آماده سازی تجهیزات سد و نیروگاه انجام می شود.

وی افزود: بمنظور تعمیرات سالیانه ۱۴۰۰، برنامه ریزی لازم توسط معاونت فنی و مهندسی شرکت تولید و بهره برداری سد و نیروگاه دز  با هماهنگی بخش های مختلف شرکت و طی جلسات مختلف کاری صورت گرفت و موارد نقصهایی که در زمان بهره برداری واحدها رفع آنها امکان پذیر نمی باشد که  در برنامه  اورهال سالیانه گنجانده شد.

مدیرعامل سد و نیروگاه دز بیان کرد: با توجه به اولویت بندی انجام شده و زمانبندی مدون، واحد شماره ۸  این نیروگاه به عنوان اولین واحد نیروگاهی در تاریخ ۲/۷/۱۴۰۰ از مدار خارج و طی یک برنامه ۲۰ روزه تحت تعمیرات سالیانه قرار گرفت.

گفتنی است پیش از آغاز تعمیرات، تهیه و تامین مواد مصرفی و قطعات مورد نیاز پیش بینی  و تا قبل از شروع اورهال آماده شده است.

Print Friendly, PDF & Email
آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار
logo-samandehi