روحانی درگذشت پدر شهیدان بوغنیمه شهرستان هویزه را تسلیت گفت

تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۵ | ۲۰:۳۵ ب٫ظ
روحانی درگذشت پدر شهیدان بوغنیمه شهرستان هویزه را تسلیت گفت زمان مطالعه: ۲ دقیقه حجت الاسلام حسن روحانی رییس جمهور ؛ با تسلیت درگذشت پدر شهیدان بزرگوار ‘هشال، شیال و رفیع بوغنیمه’ برای این پدر شهید علو درجات و همجواری با فرزندان شهیدش و برای بازماندگان صبر و اجر مسئلت کرد. به گزارش نخبگان ، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی رئیس جمهوری، متن پیام تسلیت حجت الاسلام والمسلمین […]
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

حجت الاسلام حسن روحانی رییس جمهور ؛ با تسلیت درگذشت پدر شهیدان بزرگوار ‘هشال، شیال و رفیع بوغنیمه’ برای این پدر شهید علو درجات و همجواری با فرزندان شهیدش و برای بازماندگان صبر و اجر مسئلت کرد.

به گزارش نخبگان ، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی رئیس جمهوری، متن پیام تسلیت حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
انالله و انا الیه راجعون
درگذشت مرحوم حاج بستان بوغنیمه پدر شهیدان بزرگوار ‘هشال، شیال و رفیع بوغنیمه’ موجب تاثر و تالم خاطر شد.
این پدر صبور و فداکار در سایه ایمان و اعتقاد راسخ به آرمانهای بلند انقلاب اسلامی، در روزهای آغازین جنگ تحمیلی، سه فرزند رشید خود را همزمان تقدیم میهن اسلامی کرد که یاد و نامشان برای همیشه در تاریخ پرافتخار دفاع مقدس ماندگار خواهد بود.
اینجانب این مصیبت را تسلیت گفته، از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم علو درجات و همجواری با فرزندان شهیدش و برای عموم بازماندگان صبر و اجر مسالت دارم.
                                                                            حسن روحانی رییس جمهوری اسلامی ایران

 

پیکر پاک پدر شهیدان شَیّال، هشال و رُفیع بوغنیمه از شهدای دوران دفاع مقدس جمعه سیزدهم اسفندماه ۹۵با حضور اقشار مختلف مردم و جمعی از مسئولان در هویزه تشییع شد.
پس از برگزاری مراسم تشییع، پیکر پاک پدر شهیدان شَیّال، هشال و رُفیع بوغنیمه با حضور کاروان‌های راهیان نور سراسر کشور به یادمان شهدای هویزه منتقل شد و مورد استقبال قرار گرفت.
پیکر مرحوم حاج بستان بوغنیمه پدر شهیدان شَیّال، هشال و رُفیع بوغنیمه که همزمان با سالروز شهادت حضرت زهرا(س) دعوت حق را لبیک گفت بنا به وصیتش و موافقت هیئت امنای زیارتگاه در یادمان شهدای مظلوم کرخه نور در روبه‌روی یادمان شهدای هویزه در کنار مزار فرزندان شهیدش آرام گرفت.

Print Friendly, PDF & Email
آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار
logo-samandehi