بسیج۲۰ گروه خدمات شهری برای مقابله با آبگرفتگی معابر درخرمشهر

تاریخ انتشار: شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ | ۱۴:۱۱ ب٫ظ
بسیج۲۰ گروه خدمات شهری برای مقابله با آبگرفتگی معابر درخرمشهر زمان مطالعه: < 1 دقیقه اعتدال نخبگان/ شهردار خرمشهر گفت: در حال حاضر ۲۰ گروه خدمات شهری خرمشهر برای مقابله با آبگرفتگی خیابان‌های این شهر آمادگی کامل دارند. به گزارش نخبگان منصور علوانی روز شنبه در گفت‌وگویی اظهار کرد: برای جلوگیری از آبگرفتگی خیابان‌ها در خرمشهر نقاط بحرانی شناسایی و تدابیر لازم برای جلوگیری از آبگرفتگی اندیشیده شد. وی مناطق […]
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

اعتدال نخبگان/ شهردار خرمشهر گفت: در حال حاضر ۲۰ گروه خدمات شهری خرمشهر برای مقابله با آبگرفتگی خیابان‌های این شهر آمادگی کامل دارند.

به گزارش نخبگان منصور علوانی روز شنبه در گفت‌وگویی اظهار کرد: برای جلوگیری از آبگرفتگی خیابان‌ها در خرمشهر نقاط بحرانی شناسایی و تدابیر لازم برای جلوگیری از آبگرفتگی اندیشیده شد.

وی مناطق بحرانی را کوی معین، سوم خرداد، خیابان حافظ و فخرالنساء اعلام کرد و گفت: در حال حاضر تمام تجهیزات لازم برای مهار آبهای سطحی در این مناطق مستقر شده است.

علوانی افزود: در مناطق بحرانی برای دفع آب‌های سطحی لوله‌گذاری و پمپ‌ها نصب شده و در برخی نقاط پمپ بنزینی استفاده خواهد شد.

وی از آمادگی کامل نیروهای خدمات شهری خرمشهر خبر داد و گفت: در هر ناحیه نیروهای خدمات شهری برای مهار آبهای سطحی آماده هستند.

علوانی  با اشاره به اجرای طرح نظافت و پاکسازی عمومی محله به محله سطح شهر خرمشهر گفت: در چند مرحله با حضور پاکبانان شهرداری خرمشهر  اقداماتی نظیر نخاله‌برداری و پاکسازی خیابان‌ها و لایروبی جوی‌های روباز با هدف بهبود وضعیت خدمات شهری و پیشگیری از آبگرفتگی خیابان‌ها در محله‌های سطح شهر انجام شده است.

پنج ناحیه خدمات شهری در شهرستان خرمشهر فعالیت دارند.

Print Friendly, PDF & Email
آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار
logo-samandehi