ادامه اجرای طرح محدودیت تردد شبانه در اهواز

تاریخ انتشار: سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹ | ۱۳:۳۱ ب٫ظ
ادامه اجرای طرح محدودیت تردد شبانه در اهواز زمان مطالعه: < 1 دقیقه اعتدال نخبگان/ فرماندار اهواز با اشاره به اقدامات پیشگیرانه ستاد مقابله با کرونا گفت: خودروهای متخلف در طرح محدودیت تردد در معابر و خیابان‌ها و پارک خودروها در پارک‌ها، بوستان‌ها و دیگر اماکن عمومی اهواز جریمه می‌شوند. جمال عالمی‌نیسی در حاشیه بازدید از اجرای طرح محدودیت تردد و پارک خودروها در خیابان‌ها و اماکن عمومی […]
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

اعتدال نخبگان/ فرماندار اهواز با اشاره به اقدامات پیشگیرانه ستاد مقابله با کرونا گفت: خودروهای متخلف در طرح محدودیت تردد در معابر و خیابان‌ها و پارک خودروها در پارک‌ها، بوستان‌ها و دیگر اماکن عمومی اهواز جریمه می‌شوند.

جمال عالمی‌نیسی در حاشیه بازدید از اجرای طرح محدودیت تردد و پارک خودروها در خیابان‌ها و اماکن عمومی اهواز با اعلام این موضوع، افزود: این طرح با هدف پیشگیری از کرونا در مناطق مختلف اهواز در حال اجرا است.

به گزارش نخبگان به نقل از فرمانداری اهواز، وی ادامه داد: بر اساس اعلام ستاد مقابله با کرونا، پارک خودروها در اماکن عمومی و بوستان‌ها و همچنین تردد خودروها از ساعت ۲۱ تا ۴ بامداد در معابر و خیابان‌های اهواز ممنوع است.

عالمی‌نیسی گفت: در این طرح، رانندگان خودروهای متخلف جریمه و در صورت رعایت نکردن، خودروی آن‌ها به پارکینگ منتقل می‌شود.

Print Friendly, PDF & Email
آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار
logo-samandehi