ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در طرح‌های محرومیت‌زدایی استان خوزستان مشارکت می‌کند

تاریخ انتشار: جمعه ۳۰ آبان ۱۳۹۹ | ۲۱:۲۰ ب٫ظ
ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در طرح‌های محرومیت‌زدایی استان خوزستان مشارکت می‌کند زمان مطالعه: < 1 دقیقه اعتدال نخبگان/ رئیس مجمع نمایندگان خوزستان در مجلس شورای اسلامی گفت: اقدامات ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در مقابله با کرونا افتخارآفرین است؛ این ستاد برای محرومیت‌زدایی از چهره استان خوزستان مشارکت می‌کند. به گزارش نخبگان و به نقل از تسنیم، سید کریم حسینی رئیس مجمع نمایندگان خوزستان صبح امروز در نشست مجازی درباره دیدار با […]
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

اعتدال نخبگان/ رئیس مجمع نمایندگان خوزستان در مجلس شورای اسلامی گفت: اقدامات ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در مقابله با کرونا افتخارآفرین است؛ این ستاد برای محرومیت‌زدایی از چهره استان خوزستان مشارکت می‌کند.

به گزارش نخبگان و به نقل از تسنیم، سید کریم حسینی رئیس مجمع نمایندگان خوزستان صبح امروز در نشست مجازی درباره دیدار با رئیس ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) اظهار داشت: ستاد فرمان امام(ره) در مسئله مبارزه با بیماری کرونا و ارائه خدمات مختلف به مناطق محروم تلاش بسیاری کرده و می‌توان گفت که این افتخاری برای جمهوری اسلامی است.

وی در ادامه با اشاره مشکلات موجود در خوزستان، افزود: خوزستان با وجود منابع زیرزمینی و روزمینی سرشار با محرومیت‌های مختلف عمرانی و اقتصادی مواجه است و این زیبنده کشور نیست.

رئیس مجمع نمایندگان خوزستان در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح‌های خوبی در استان در زمینه محرومیت‌زدایی در حال اجرا است و آینده پیش رو روشن است و همت مسئولان می‌تواند یک جهش خوبی را برای استان رقم بزند.

وی با اشاره به اقدامات محرومیت زدایی ستاد اجرایی فرمان امام در سطح کشور بیان داشت: با توجه به ظرفیت‌ها و ماهیت محرومیت‌زدایی این ستاد، در جلسه با رئیس این ستاد راه‌های محرومیت زدایی از استان مورد ارزیابی قرار گرفت.

حسینی تاکید کرد: در این نشست، ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) مقرر شد در طرح‌های محرومیت زدایی خوزستان بیش از پیش مشارکت داشته باشد.

Print Friendly, PDF & Email
آخرين اخبار
پر بحث ترين
اینستاگرام نخبگان
محل كد آمار
logo-samandehi