اخبار خوزستان

۳۶ داوطلب انتخابات به ازای هر کرسی مجلس در خوزستان

به گزارش خبرنگار نخبگان، علی ‌اکبر حسینی‌ محراب با اشاره به اینکه در خوزستان به ازای هر کرسی ۳۶ داوطلب رقابت می‌کنند، گفت: مجریان انتخابات و مسئولان با کمک رسانه‌ها برنامه‌ریزی لازم را جهت شرکت پرشور مردم در انتخابات فراهم کنند.

وی با بیان اینکه ترفندهای رسانه‌ای و عملیات روانی دشمن بر حضور نداشتن مردم در صحنه انتخابات متمرکز شده است، افزود: باید این روش‌های رسانه‌ای را شناسایی کرده و جلوی تاثیرگذاری رسانه‌های معاند بر افکار عمومی را بگیریم.

حسینی محراب با اشاره به اینکه رای مردم حق الناس است و باید از آن صیانت کرد، تاکید کرد: باید تلاش کنیم چهار مؤلفه انتخابات یعنی مشارکت، سلامت، رقابت و امنیت را به طور کامل و به نحوه احسن محقق کنیم و خط مشی ما در این خصوص اجرای سیاست‌های ملی و مرکزی در عین در نظر گرفتن شرایط استانی است.

استاندار خوزستان عنوان کرد: امسال در ایام دهه فجر حدود هزار پروژه در سطح استان افتتاح یا عملیات اجرایی آنها آغاز می‌شود که می‌تواند در ایجاد امید و نشاط اجتماعی موثر باشد./ تسنیم

نخبگان

پایگاه خبری تحلیلی اعتدال نخبگان با شعار (نخبگان ، رسانه ی آگاهی) در تاریخ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ و با شماره ۸۳۶۶۶ از سامانه جامع رسانه های کشور آغاز بکار نمود اعتدال نخبگان بین سال های ۱۳۹۹ تا ۱۴۰۲ طبق ارزشیابی کیفی رسانه ها که هر ساله توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سنجیده می شود جز سه پایگاه برتر خوزستان شناخته شده است و تنها پایگاه خبری خوزستان است که به این مهم دست پیدا نموده است. اعتدال نخبگان با هدف اطلاع رسانی دقیق و صحیح از رویدادهای کشوری برای مخاطبین گرامی طراحی گردیده است البته به دلیل قرار گرفتن دفتر مجموعه در استان خوزستان، این استان اهمیت بیشتری برای ما دارد. خط مشی ما این است که با نگاهی اعتدالی مهم ترین اخبار را پوشش دهد. امید است کار ما در این مجموعه خبری رضایت خاطر همراهان گرامی را بدست آورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا