اخبار خوزستان

یکی از اولویت‌های مدیریت شهری، بروزرسانی و ارتقا تجهیزات آتش نشانی است

حجت اله زارع زاده عضو شورای شهر در آیین بهره برداری از تجهیزات خودروهای شهرداری اهواز اظهار کرد: طبق برنامه مدون هر هفته یک افتتاح و بهره برداری توسط شهرداری اهواز داریم و امروز نیز شاهد تجهیز ۱۰ دستگاه خودرو آتش نشانی برای این کلانشهر هستیم.

وی افزود: همه کسانی که در حوزه ایمنی و امداد و نجات فعال هستند، کار و مسئولیت دشواری را بر عهده دارند و با کمبودهایی که در این بخش است، همواره سعی بر رضایت شهروندان در برنامه های امدادی مختلف را دارند.

زارع زاده با تاکید بر اینکه باید خودمان را به استانداردهای لازم در حوزه ایمنی نزدیک کنیم، گفت: پایگاه‌ها، ایستگاه‌های آتش‌نشانی، خودروها و تجهیزات مرتبط و انفرادی آتش‌نشانان باید بروز شوند.

نایب رییس شورای شهر اهواز بیان کرد: آموزش و ارتقا سطح دانش و فعالیت های مرتبط از موضوعاتی است که در دستور کار مجموعه‌ آتش نشانی بوده و انشالله در آینده نزدیک با رویکرد جدید این اولویت ها را بیش از پیش مد نظر خواهند داشت.

وی ادامه داد: یکی از اولویت هایی که قطعا در برنامه مدیریت شهری باید به آن پرداخته شود بروزرسانی و ارتقا تجهیزات فعلی در مجموعه آتش‌نشانی است.

زارع زاده تصریح کرد: این بهره برداری اولین گام در راستای ارتقا تجهیزات است، ما تجهیزات دیگری را هم نیاز داریم که باید تهیه شود و بتوانیم کمبودهای موجود را مرتفع کنیم.

نایب رئیس شورای شهر اهواز با اشاره به زحمات و تلاش آتش‌نشانان، گفت: آتش‌نشانان نه تنها در حوزه خدمات مربوط به ایمنی و نجات بلکه در سایر بخش ها هرجا که مشکلی بود شاهد حضور فعال آنها بودیم و سعی کردیم در صحن شورا همواره قدردان آنها باشیم.

نخبگان

پایگاه خبری تحلیلی اعتدال نخبگان با شعار (نخبگان ، رسانه ی آگاهی) در تاریخ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ و با شماره ۸۳۶۶۶ از سامانه جامع رسانه های کشور آغاز بکار نمود اعتدال نخبگان بین سال های ۱۳۹۹ تا ۱۴۰۲ طبق ارزشیابی کیفی رسانه ها که هر ساله توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سنجیده می شود جز سه پایگاه برتر خوزستان شناخته شده است و تنها پایگاه خبری خوزستان است که به این مهم دست پیدا نموده است. اعتدال نخبگان با هدف اطلاع رسانی دقیق و صحیح از رویدادهای کشوری برای مخاطبین گرامی طراحی گردیده است البته به دلیل قرار گرفتن دفتر مجموعه در استان خوزستان، این استان اهمیت بیشتری برای ما دارد. خط مشی ما این است که با نگاهی اعتدالی مهم ترین اخبار را پوشش دهد. امید است کار ما در این مجموعه خبری رضایت خاطر همراهان گرامی را بدست آورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا