اخبار خوزستان

کلیه کارکنان پیمانکاری در شرکت فولاد اکسین خوزستان تبدیل وضعیت می‌شوند

به گزارش خبرنگارنخبگان مهندس علی محمدی در حاشیه نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری خوزستان اظهار کرد: کلیه کارکنان و نیروهای پیمانکاری شرکت از امروز به صورت قرارداد مستقیم با اکسین یک می شوند و دیگر شرکت تامین نیروی انسانی نخواهیم داشت.

وی افزود: بزرگترین سرمایه هر سازمان نیروی انسانی است و از آنجا که تمام افتخارآفرینی و رکوردشکنی ها در شرکت فولاد اکسین خوزستان حاصل تلاش کارکنان است، با هماهنگی و حمایت اعضای هیأت مدیره، این تصمیم اتخاذ شد.

مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان ادامه داد: به همین منظور در راستای بهبود شرایط معیشت و افزایش رضایتمندی کارکنان پیمانکار مستمر و ایجاد انگیزه و اشتیاق میان خانواده همکاران و با موافقت سهامدار محترم، مجوز تبدیل وضعیت کلیه کارکنان پیمانکاری با ماهیت کار مستمر اخذ شد.

گفتنی است،روند انجام مراحل اداری تبدیل وضعیت این نیروها از پیمانکار مستمر به پیمانکار اصلی تامین نیروی انسانی شرکت توسط مدیریت امور اداری و منابع انسانی انجام خواهد شد.

نخبگان

پایگاه خبری تحلیلی اعتدال نخبگان با شعار (نخبگان ، رسانه ی آگاهی) در تاریخ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ و با شماره ۸۳۶۶۶ از سامانه جامع رسانه های کشور آغاز بکار نمود اعتدال نخبگان بین سال های ۱۳۹۹ تا ۱۴۰۲ طبق ارزشیابی کیفی رسانه ها که هر ساله توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سنجیده می شود جز سه پایگاه برتر خوزستان شناخته شده است و تنها پایگاه خبری خوزستان است که به این مهم دست پیدا نموده است. اعتدال نخبگان با هدف اطلاع رسانی دقیق و صحیح از رویدادهای کشوری برای مخاطبین گرامی طراحی گردیده است البته به دلیل قرار گرفتن دفتر مجموعه در استان خوزستان، این استان اهمیت بیشتری برای ما دارد. خط مشی ما این است که با نگاهی اعتدالی مهم ترین اخبار را پوشش دهد. امید است کار ما در این مجموعه خبری رضایت خاطر همراهان گرامی را بدست آورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا