اخبار خوزستان

کرونا برق بازار مرکزی اهواز را قطع کرد

اعتدال نخبگان/ به علت رعایت نکردن دستورالعمل‌های بهداشتی، برق بازار مرکزی اهواز امروز با دستور فرمانداری اهواز قطع شد.

به گزارش خبرنگار نخبگان سخنگوی شرکت توزیع نیروی برق اهواز در گفتگویی گفت: با دستور فرمانداری اهواز برق بازار مرکزی اهواز شامل خیابان سلمان فارسی، خیابان امام و خیابان طالقانی و فرعی‌های آن امشب ساعت ۱۸ و ۴۵ دقیقه قطع شد.
علیرضا شکر خدایی افزود: این اقدام با توجه به هشدار مکرر ستاد مبارزه با ویروس کرونا و به علت عدم توجه به دستورالعمل‌ها و هشدار‌های بهداشتی انجام شده است.
بنا بر مصوبه ستاد کرونا فعالیت تمامی مشاغل به حز مشاغل گروه یک ممنوع است.
۱۱شهر خوزستان در وضعیت قرمز کرونا قرار دارند.

نخبگان

پایگاه خبری تحلیلی اعتدال نخبگان با شعار (نخبگان ، رسانه ی آگاهی) در تاریخ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ و با شماره ۸۳۶۶۶ از سامانه جامع رسانه های کشور آغاز بکار نمود اعتدال نخبگان بین سال های ۱۳۹۹ تا ۱۴۰۲ طبق ارزشیابی کیفی رسانه ها که هر ساله توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سنجیده می شود جز سه پایگاه برتر خوزستان شناخته شده است و تنها پایگاه خبری خوزستان است که به این مهم دست پیدا نموده است. اعتدال نخبگان با هدف اطلاع رسانی دقیق و صحیح از رویدادهای کشوری برای مخاطبین گرامی طراحی گردیده است البته به دلیل قرار گرفتن دفتر مجموعه در استان خوزستان، این استان اهمیت بیشتری برای ما دارد. خط مشی ما این است که با نگاهی اعتدالی مهم ترین اخبار را پوشش دهد. امید است کار ما در این مجموعه خبری رضایت خاطر همراهان گرامی را بدست آورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا