اخبار خوزستانپيشنهاد نخبگانفرهنگ و جامعه

چیز جدیدی در نمایشگاه بین‌‌المللی کتاب تهران به چشم نمی‌آید

یک شاعر خوزستانی درباره نمایشگاه بین‌‌المللی کتاب تهران گفت: درباره کیفیت نمایشگاه می‌توان گفت چیزی جدیدی به چشم نمی‌آید، به‌جز این‌که کتاب‌ها گران‌تر شده‌اند و همه چیز مثل روال قبل است.

به گزارش نخبگان ، سعید آژده در گفت‌وگو با ایسنا ، بیان کرد: تنها موضوع چشمگیری که در نمایشگاه خوشحال‌کننده بود صدور مجوز و چاپ کتاب‌هایی بود که پشت درهای ممیزی بودند؛ مثل کتاب‌ خودم که بعد از ۶ سال مجوز دریافت کرد.

این شاعر در همین زمینه ادامه داد: جدیدترین کتاب من «آنتولوژی شعر معاصر ایران» نام دارد که در سال‌های ۹۲-۹۳ برای دریافت مجوز ارایه و بعد از شش سال چاپ شد و در سال ۹۴ به چاپ دوم و در فروردین سال ۹۶ به چاپ سوم رسید.

وی همچنین با اشاره به دیگر کتاب‌های خود گفت: دو کتاب دیگر من مجموعه شعرهایی است به نام‌های «بوسه بر جنوب» و «ضمایر زهرا مشتری در چهارشنبه بیست و یکم» که هم‌اکنون در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران عرضه شده‌اند.

نخبگان

پایگاه خبری تحلیلی اعتدال نخبگان با شعار (نخبگان ، رسانه ی آگاهی) در تاریخ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ و با شماره ۸۳۶۶۶ از سامانه جامع رسانه های کشور آغاز بکار نمود اعتدال نخبگان بین سال های ۱۳۹۹ تا ۱۴۰۲ طبق ارزشیابی کیفی رسانه ها که هر ساله توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سنجیده می شود جز سه پایگاه برتر خوزستان شناخته شده است و تنها پایگاه خبری خوزستان است که به این مهم دست پیدا نموده است. اعتدال نخبگان با هدف اطلاع رسانی دقیق و صحیح از رویدادهای کشوری برای مخاطبین گرامی طراحی گردیده است البته به دلیل قرار گرفتن دفتر مجموعه در استان خوزستان، این استان اهمیت بیشتری برای ما دارد. خط مشی ما این است که با نگاهی اعتدالی مهم ترین اخبار را پوشش دهد. امید است کار ما در این مجموعه خبری رضایت خاطر همراهان گرامی را بدست آورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا