اخبار خوزستاناخبارایران و جهان

پیکرهای پاک ۴۸ شهید دفاع مقدس از مرز شلمچه به کشور بازگشت

پیکرهای پاک ۴۸ شهید تازه تفحص‌شده دوران دفاع مقدس امروز از مرز شلمچه به کشور بازگشت.

به گزارش نخبگان، پیکرهای طیبه ۴۸ شهید دوران دفاع مقدس صبح امروز (سه‌شنبه ۱۰ مردادماه) در میان استقبال مردم شهیدپرور و جمعی از مسئولان از جمله سردار باقرزاده فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستادکل نیروهای مسلح، فرمانده ارتش در جنوب غرب کشور، مسئولان منطقه آزاد اروند و فرماندار خرمشهر، از مرز شلمچه وارد خاک کشور شدند.

پیکر این شهدا که از شهدای عملیات‌های محرم، رمضان، کربلای ۴ و تک ارتش – ژاندارمری در سال ۶۷ هستند، در طول یک ماه اخیر در مناطق عملیاتی زبیدات، کتیبان، ام‌الرصاص و ساحل غربی اروندرود تفحص شده‌اند.

نخبگان

پایگاه خبری تحلیلی اعتدال نخبگان با شعار (نخبگان ، رسانه ی آگاهی) در تاریخ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ و با شماره ۸۳۶۶۶ از سامانه جامع رسانه های کشور آغاز بکار نمود اعتدال نخبگان بین سال های ۱۳۹۹ تا ۱۴۰۲ طبق ارزشیابی کیفی رسانه ها که هر ساله توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سنجیده می شود جز سه پایگاه برتر خوزستان شناخته شده است و تنها پایگاه خبری خوزستان است که به این مهم دست پیدا نموده است. اعتدال نخبگان با هدف اطلاع رسانی دقیق و صحیح از رویدادهای کشوری برای مخاطبین گرامی طراحی گردیده است البته به دلیل قرار گرفتن دفتر مجموعه در استان خوزستان، این استان اهمیت بیشتری برای ما دارد. خط مشی ما این است که با نگاهی اعتدالی مهم ترین اخبار را پوشش دهد. امید است کار ما در این مجموعه خبری رضایت خاطر همراهان گرامی را بدست آورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا