اخبار خوزستانفرهنگ و جامعه

پیام شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان به مناسبت گرامیداشت روز قلم

به گزارش اعتدال نخبگان و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مسجدسلیمان بمناسبت فرا رسیدن روز قلم، شهردار و شورای اسلامی مسجدسلیمان طی بیانیه ایی این روز را روز حقجویی و مجاهدت در عرصه آگاهی دانسته جایگاه قلم را جایگاهی مقدس و ربّانی برشمردند .

در این بیانیه تصریح شده است :
صاحبان قلمهایِ حقیقت نگار بر قداست و تاثیر گذاری آنچه مینگارند واقفند بر همین اساس جایگاه فاخرقلم را دستاویز منافع و مطامع شخصی،جناحی یا گروهی قرار نخواهند داد.

برای اهالیِ قلم شهرمان که دغدغه مندانِ آگاهی و صداقت هستند توفیفات روزافزون در پرورندانِ فکر و تعالیِ نگرش همشهریان گرانقدر مان آرزو نموده از دادارِ پاک برای خادمانِ این عرصه که منادیان روشنخواهی، آزادگی و احیای کرامات انسانی محسوب می شوند استمرار بر طریقتِ راستین نگاری و نیک اندیشی مسئلت داریم.

شهردار و شورای اسلامی مسجدسلیمان

نخبگان

پایگاه خبری تحلیلی اعتدال نخبگان با شعار (نخبگان ، رسانه ی آگاهی) در تاریخ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ و با شماره ۸۳۶۶۶ از سامانه جامع رسانه های کشور آغاز بکار نمود اعتدال نخبگان بین سال های ۱۳۹۹ تا ۱۴۰۲ طبق ارزشیابی کیفی رسانه ها که هر ساله توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سنجیده می شود جز سه پایگاه برتر خوزستان شناخته شده است و تنها پایگاه خبری خوزستان است که به این مهم دست پیدا نموده است. اعتدال نخبگان با هدف اطلاع رسانی دقیق و صحیح از رویدادهای کشوری برای مخاطبین گرامی طراحی گردیده است البته به دلیل قرار گرفتن دفتر مجموعه در استان خوزستان، این استان اهمیت بیشتری برای ما دارد. خط مشی ما این است که با نگاهی اعتدالی مهم ترین اخبار را پوشش دهد. امید است کار ما در این مجموعه خبری رضایت خاطر همراهان گرامی را بدست آورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا