اخبار خوزستان

ورق‌های API فولاد اکسین توانایی فتح بازار اروپا را دارند

محمدحسین مرادی، عضو هیات مدیره و معاون اجرایی شرکت فولاد اکسین خوزستان به خبرنگار ما می‌گوید: شرکت فولاد اکسین خوزستان به عنوان بزرگترین تولید کننده ورق های عریض فولادی،محصولات خاص فولادی برای استفاده های متنوع در سبد تولیدی خود دارد.

او با اشاره تنوع محصولات شرکت افزود: ورق های API، یکی از انواع ورق فولادی است که تحت استاندارد API، مناسب برای استفاده در خطوط نفت، گاز و پتروشیمی تولید می‌شود که برای ساخت لوله های فولادی انتقال سیالات در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی کاربرد دارند .

آقای مرادی مرادی در تشریح ویژگی های ورق های API یادآور شد: این ورق ها به کاهش هزینه تمام شده در پروژه‌ها کمک کرده و میزان فولاد استفاده شده را تا ۲۰ درصد کم می‌کنند به همین دلیل ورق های API در مقایسه با ورق سیاه و ورق های معمولی از کیفیت بالاتری برخودار بوده و در برابر شرایط جوی، شکستن و .. نیز مقاومت مناسبی دارند.

معاون اجرایی شرکت فولاد اکسین گفت: عمر بالا و مستهلک بودن برخی از خطوط لوله انتقال نفت و گاز، استفاده از ورق‌های فولادی API ۵LX۸۰PSL۲ را در خصوص اصلاح خطوط فرسوده و تاسیس خطوط جدید الزامی کرده‌ است.

عضو هیئت مدیره شرکت فولاد اکسین خوزستان ادامه داد: فولاد اکسین خوزستان به عنوان تنها تولید کننده این نوع ورق های پرکاربرد در کشور، با تولید انبوه این نوع ورق های ویژه، بازار خوبی را کشورهای حاشیه خلیج فارس و کشور اسپانیا برای خود به دست آورده و صادرات این ورق ها در کنار صادرات دیگر محصولات شرکت، عنوان واحد صادر کننده نمونه کشور در سال ۱۴۰۲ را برای اکسینی ها به ارمغان آورده است.

مرادی در پایان گفت: تولید این ورق ها در کنار دیگر محصولات با کیفیت فولاد اکسین می تواند قلب بازار اروپا را از آن خود نماید و شاهد برافراشته شدن پرچم پرافتخار کشور عزیزمان در اروپا و دیگر نقاط جهان، با صادرات محصولاتی باشیم که به دست توانمند جوانان متخصص ایرانی به ثمر نشسته اند

نخبگان

پایگاه خبری تحلیلی اعتدال نخبگان با شعار (نخبگان ، رسانه ی آگاهی) در تاریخ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ و با شماره ۸۳۶۶۶ از سامانه جامع رسانه های کشور آغاز بکار نمود اعتدال نخبگان بین سال های ۱۳۹۹ تا ۱۴۰۲ طبق ارزشیابی کیفی رسانه ها که هر ساله توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سنجیده می شود جز سه پایگاه برتر خوزستان شناخته شده است و تنها پایگاه خبری خوزستان است که به این مهم دست پیدا نموده است. اعتدال نخبگان با هدف اطلاع رسانی دقیق و صحیح از رویدادهای کشوری برای مخاطبین گرامی طراحی گردیده است البته به دلیل قرار گرفتن دفتر مجموعه در استان خوزستان، این استان اهمیت بیشتری برای ما دارد. خط مشی ما این است که با نگاهی اعتدالی مهم ترین اخبار را پوشش دهد. امید است کار ما در این مجموعه خبری رضایت خاطر همراهان گرامی را بدست آورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا