اخبار خوزستانفرهنگ و جامعه

همایش بزرگداشت آیت‌الله قاضی شوشتری در خوزستان برگزار می‌شود

نماینده ولی فقیه خوزستان از برگزاری همایش بزرگداشت آیت‌الله قاضی شوشتری در استان خوزستان خبر داد

به گزارش نخبگان، آیت‌الله سید محمدعلی موسوی جزایری در نشست خبری با خبرنگاران درباره برگزاری همایش  آیت‌الله قاضی شوشتری اظهار داشت:

بنا به درخواست‌های مصرانه حوزه مدرسین برای سهیم شدن در برگزاری همایش آیت‌الله قاضی شوشتری در استان خوزستان نیز همایشی درباره این عالم والا مقام در خوزستان برگزار می‌شود‌.

وی افزود:  آنچه برای ما مهم بوده این است که در  جوار آستان قدس رضوی که منبع اصلی کتب این عالم بزرگ است این همایش برگزار شود و در خارج از کشور هندوستان نیز خواهان برگزاری این چنین همایش هستند‌.

نماینده ولی فقیه در خوزستان درباره کتب آیت‌الله قاضی شوشتری گفت: کتاب های ایشان در حوزه به عنوان مرجع تحقیق به کار می روند زیرا در برخی از مباحث اعتقادی کتاب جامعی که هم اعتقادات شیعه و هم دیگر مذاهب اسلامی را داشته باشد کتاب احقاق الحق قاضی نورالله است./ تسنیم

نخبگان

پایگاه خبری تحلیلی اعتدال نخبگان با شعار (نخبگان ، رسانه ی آگاهی) در تاریخ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ و با شماره ۸۳۶۶۶ از سامانه جامع رسانه های کشور آغاز بکار نمود اعتدال نخبگان بین سال های ۱۳۹۹ تا ۱۴۰۲ طبق ارزشیابی کیفی رسانه ها که هر ساله توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سنجیده می شود جز سه پایگاه برتر خوزستان شناخته شده است و تنها پایگاه خبری خوزستان است که به این مهم دست پیدا نموده است. اعتدال نخبگان با هدف اطلاع رسانی دقیق و صحیح از رویدادهای کشوری برای مخاطبین گرامی طراحی گردیده است البته به دلیل قرار گرفتن دفتر مجموعه در استان خوزستان، این استان اهمیت بیشتری برای ما دارد. خط مشی ما این است که با نگاهی اعتدالی مهم ترین اخبار را پوشش دهد. امید است کار ما در این مجموعه خبری رضایت خاطر همراهان گرامی را بدست آورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا