اخبار خوزستانرپرتاژ،آگهی

برپایی هجدهمین نمایشگاه تخصصی قطعات خودرو و مجموعه های خودرویی در اهواز

بدون شک صنعت خودرو ، قطعات و تجهیزات وابسته عضوی جدا نشدنی از زندگی انسان امروزی تبدیل شده است به گونه ای که صاحبان و دست اندرکاران آن شبانه روز در تلاشند تا در کنار رقابت و پیشی گرفتن از یکدیگر سطح کیفی و چهره زندگی انسان را بالا ببرند.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی خوزستان به خبرنگار نخبگان گفت : با توجه به اهمیت بیش از پیش صنعت خودرو ، قطعات و تجهیزات وابسته و نقش پررنگ آن در رشد و شکوفایی کشور عزیزمان ایران و تاثیر مستقیم در تولید ناخالص داخلی و عدم وابستگی کشور به نفت و رهایی از اقتصاد تک محصولی و اینکه این صنعت نیروی کار و سرمایه مادی عظمیمی را در دل خود جای داده است.برپایی چنین نمایشگاه هایی علاوه بر رشد و پویایی صنعت خودرو ساده ترین راه برای معرفی توانایی ها و محصولات خود به بازار هدفشان می باشد.

رحیم جلیلی اظهار داشت ، هجدهمین نمایشگاه قطعات  ، لوازم و مجموعه های خودرویی با مشارکت ۷۰ واحد از ۱۰ استان سراسر کشوراز استان های تهران ، خوزستان ،  آذربایجان شرقی ، البرز ، قزوین ، مازندران ، خراسان رضوی ، کرمان ، اصفهان ،  و فارس که ۹۰ درصد از واحدهای شرکت کننده تولید کننده  و ۱۰ درصد از واحدها تأمین کننده  می باشندحضور دارند . در این نمایشگاه ،  علاوه بر شرکت هایی که در زمینه قطعات ، لوازم یدکی ، تجهیزات تعمیرگاهی ، شرکت های  گروه بهمن ، مدیران خودرو ، خودروسازی فردا ، کرمان موتور ، شایان دیزل ، ایران کاوه سایپا ، ایران خودرو و ایساکو ، هم در این نمایشگاه حضور فعال دارند.

یکی از مهمترین هداف برگزاری این نمایشگاه را می توان ایجاد بستری مناسب جهت ارتباط بین تولید کننده و مصرف کننده و ارائه آخرین دست آوردها درزمینه تولیدات خودرو و قطعات یدکی را عنوان نمود.

این  نمایشگاه از تاریخ ۲۹ آذرماه لغایت ۲ دیماه  به مدت ۴ روزدر معرض دید علاقمندان ، متخصصین و بازدید کنندگان این صنعت قرار دارد.

نخبگان

پایگاه خبری تحلیلی اعتدال نخبگان با شعار (نخبگان ، رسانه ی آگاهی) در تاریخ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ و با شماره ۸۳۶۶۶ از سامانه جامع رسانه های کشور آغاز بکار نمود اعتدال نخبگان بین سال های ۱۳۹۹ تا ۱۴۰۲ طبق ارزشیابی کیفی رسانه ها که هر ساله توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سنجیده می شود جز سه پایگاه برتر خوزستان شناخته شده است و تنها پایگاه خبری خوزستان است که به این مهم دست پیدا نموده است. اعتدال نخبگان با هدف اطلاع رسانی دقیق و صحیح از رویدادهای کشوری برای مخاطبین گرامی طراحی گردیده است البته به دلیل قرار گرفتن دفتر مجموعه در استان خوزستان، این استان اهمیت بیشتری برای ما دارد. خط مشی ما این است که با نگاهی اعتدالی مهم ترین اخبار را پوشش دهد. امید است کار ما در این مجموعه خبری رضایت خاطر همراهان گرامی را بدست آورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا