اخبار خوزستان

نیشکر در سایه همدلی کارگران به شکوفایی می‌رسد

اعتدال نخبگان – دکتر عبدعلی ناصری روز شنبه ضمن بازدید از بخش‌های مختلف، از تلاش و همت کارکنان حوزه صنعت و کشاورزی قدردانی کرد و شکوفایی این صنعت را محصول نقش‌آفرینی و همدلی آن‌ها دانست.

وی تولید حداکثری و تحقق «رشد تولید» را راهبرد اصلی صنعت نیشکر برشمرد و اعلام کرد که این هدف در سایه برنامه‌ریزی‌های انجام شده با تلاش پرسنل محقّق می‌شود.

به گفته مدیرعامل توسعه نیشکر، در سال مزیّن به «رشد تولید»، سال پرمحصولی در واحدهای هشتگانه نیشکری رقم می‌خورد و تولید شکر نسبت به سال گذشته، افزایشی ۵۰ درصدی خواهد داشت.

ناصری تلاش بی‌وقفه در سنگر تولید برای تحقق شعار سال را سرلوحه کاری این صنعت برشمرد و تاکید کرد، برای رشد تولید محصولات متنوّع نیشکری و تحقق فرمایش مقام معظم رهبری، با تمامی ظرفیت‌ها به پیش خواهیم رفت.

در این بازدیدها، مدیران واحدهای نیشکری گزارشی از روند برداشت نیشکر و تولید شکر در کارخانه‌های شکر ارائه کردند و بر تلاش شبانه‌روزی در راستای تحقق شعار سال تاکید نمودند.

بر اساس این گزارش، عملیات برداشت نیشکر هر ساله از اواخر مهرماه آغاز و تا اواسط فروردین ماه سال آینده ادامه خواهد داشت. این عملیات بزرگترین عملیات متمرکز برداشت در بخش کشاورزی کشور است که ۱۰۰ درصد به شکل مکانیزه و با دستگاه‌های برداشت نیشکر به نام «هاروستر» انجام می‌شود.

همچنین، از مجموع بالغ بر ۱۴ میلیون تُن محصولات زراعی و باغی خوزستان که باعث شده این استان در صدر تولید کنندگان کشاورزی کشور قرار بگیرد، بیش از ۷ میلیون تُن آن نیشکر است./روابط‌عمومی شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی

نخبگان

پایگاه خبری تحلیلی اعتدال نخبگان با شعار (نخبگان ، رسانه ی آگاهی) در تاریخ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ و با شماره ۸۳۶۶۶ از سامانه جامع رسانه های کشور آغاز بکار نمود اعتدال نخبگان بین سال های ۱۳۹۹ تا ۱۴۰۲ طبق ارزشیابی کیفی رسانه ها که هر ساله توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سنجیده می شود جز سه پایگاه برتر خوزستان شناخته شده است و تنها پایگاه خبری خوزستان است که به این مهم دست پیدا نموده است. اعتدال نخبگان با هدف اطلاع رسانی دقیق و صحیح از رویدادهای کشوری برای مخاطبین گرامی طراحی گردیده است البته به دلیل قرار گرفتن دفتر مجموعه در استان خوزستان، این استان اهمیت بیشتری برای ما دارد. خط مشی ما این است که با نگاهی اعتدالی مهم ترین اخبار را پوشش دهد. امید است کار ما در این مجموعه خبری رضایت خاطر همراهان گرامی را بدست آورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا