اخبار خوزستاناخبارایران و جهان

نوبخت:اختصاص ۶۰ میلیارد تومان بودجه برای مترو اهواز

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با بیان اینکه ۶۰ میلیارد تومان بودجه برای تکمیل مترو اهواز تخصیص داده شد گفت:‌ اعتبار تخصیص داده شده برای مترو قبل از پایان سال‌جاری پرداخت می‌شود.

به گزارش نخبگان؛ محمد باقر نوبخت عصر امروز در بازدید از ایستگاه ۱۲ متروی کلانشهر اهواز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: حدود۶٫۷ کیلومتر از مترو اهواز ظرف ماه آینده آماده می‌شود.
وی تصریح کرد: با توجه به بازدیدی که انجام شد به نظر می‌رسد پروژه مترو پیشرفت خوبی داشته و برای تکمیل آن نیاز به مشارکت از سوی دولت دارد.
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور متذکر شد: با توجه به سفر اخیر رئیس جمهور مبلغ ۶۰ میلیارد تومان اعتبار به صورت ویژه برای تکمیل پروژه مترو اختصاص داد شد.
نوبخت افزود: اعتبار تخصیص داده شده برای مترو قبل از پایان سال‌جاری پرداخت خواهد شد.
وی ابراز امیدواری کرد: با راه‌اندازی خط مترو اهواز گام مهمی در بهبود مسائل زیست محیطی و حمل و نقل زیر زمینی برداشته شود.
نوبخت در پاسخ به این سوال که تا کنون قول قرارهایی که در خصوص مترو داده شده است عملیاتی نشده است توضیح داد: بنده تنها می‌توانم در خصوص منابع مالی و بودجه اظهار نظر کنم.
وی ادامه داد: در مورد مسائل فنی مترو باید به صحبت‌های مسؤولان فنی اعتماد کرد.
مدیر سازمان برنامه و بودجه در پایان تصریح کرد: خط مترو مسیر فرودگاه تا مصلی تا قبل از سال ۹۶ به بهره‌برداری برسد و مردم بتوانند از خدمات قطار شهری استفاده کنند.

نخبگان

پایگاه خبری تحلیلی اعتدال نخبگان با شعار (نخبگان ، رسانه ی آگاهی) در تاریخ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ و با شماره ۸۳۶۶۶ از سامانه جامع رسانه های کشور آغاز بکار نمود اعتدال نخبگان بین سال های ۱۳۹۹ تا ۱۴۰۲ طبق ارزشیابی کیفی رسانه ها که هر ساله توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سنجیده می شود جز سه پایگاه برتر خوزستان شناخته شده است و تنها پایگاه خبری خوزستان است که به این مهم دست پیدا نموده است. اعتدال نخبگان با هدف اطلاع رسانی دقیق و صحیح از رویدادهای کشوری برای مخاطبین گرامی طراحی گردیده است البته به دلیل قرار گرفتن دفتر مجموعه در استان خوزستان، این استان اهمیت بیشتری برای ما دارد. خط مشی ما این است که با نگاهی اعتدالی مهم ترین اخبار را پوشش دهد. امید است کار ما در این مجموعه خبری رضایت خاطر همراهان گرامی را بدست آورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا