اخبار خوزستان

نمایشگاه هفته دولت در خوزستان آغاز به کار کرد

نمایشگاه هفته دولت با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خوزستان و دیگر مسئولان استانی در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی اهواز آغاز به کار کرد.


هفته دولت
هفته دولت

به گزارش نخبگان و به نقل از تسنیم ، نمایشگاه گرامیداشت هفته دولت امروز با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خوزستان و سایر مسئولان استانی در محل دائمی نمایشگاه بین المللی اهواز آغاز به کار کرد.

در این نمایشگاه شاهد یک سری مراسم رونمایی و انعقاد تفاهمنامه در راستای جهاد تبیین هستیم و در هر غرفه صفحه نمایش جهت پخش تولیدات چندرسانه ای و دستاوردهای مربوط به دستگاها مستقر می‌شود.

گفتنی است تعدادی از دستگاه ها به دلیل ایام اربعین در حال خدمت‌رسانی به زائران در مرزهای شلمچه و چذابه هستند و امکان حضور در نمایشگاه را پیدا نکردند.

لازم به ذکر است در یک سالن نیز مواد غذایی از جمله مرغ و برنج با تخفیف ۲۰ تا ۳۰ درصدی تحت نظارت اتاق اصناف و همچنین لوازم التحریر عرضه میشود.

برنامه های متنوع فرهنگی و ورزشی، میز خدمت، نشست خبری برای مدیران و حضور دانش آموزان راهیان پیشرفت از جمله بخش های این نمایشگاه سه روزه خواهد بود که در دو سالن برگزار می شود.

این نمایشگاه به مدت ۳ روز از هفتم تا نهم شهریور از ساعت ۱۸ تا ۲۲ در محل نمایشگاه های دائمی اهواز جهت بازدید عموم مردم دایر خواهد بود.

نخبگان

پایگاه خبری تحلیلی اعتدال نخبگان با شعار (نخبگان ، رسانه ی آگاهی) در تاریخ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ و با شماره ۸۳۶۶۶ از سامانه جامع رسانه های کشور آغاز بکار نمود اعتدال نخبگان بین سال های ۱۳۹۹ تا ۱۴۰۲ طبق ارزشیابی کیفی رسانه ها که هر ساله توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سنجیده می شود جز سه پایگاه برتر خوزستان شناخته شده است و تنها پایگاه خبری خوزستان است که به این مهم دست پیدا نموده است. اعتدال نخبگان با هدف اطلاع رسانی دقیق و صحیح از رویدادهای کشوری برای مخاطبین گرامی طراحی گردیده است البته به دلیل قرار گرفتن دفتر مجموعه در استان خوزستان، این استان اهمیت بیشتری برای ما دارد. خط مشی ما این است که با نگاهی اعتدالی مهم ترین اخبار را پوشش دهد. امید است کار ما در این مجموعه خبری رضایت خاطر همراهان گرامی را بدست آورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا