اخبارایران و جهانفرهنگ و جامعه

نرگس کلباسی: از هند می‌روم و ایران اولین مقصدم است

نخبگان: نرگس کلباسی  که در  دادگاهی در هند تبرئه و حتی محق شناخته شد که به دلیل آزاری که در این مدت دیده، شکایت کند، در نامه‌ای، از برنامه‌هایی که برای آینده دارد نوشته است. متن نامه او که در کانال تلگرامی‌اش منتشر شده به این شرح است:

زمان باید بگذرد تا باور کنم چه اتفاقی افتاده. حکم دادگاه را صدها بار خواندم و هر بار خواندم احساس کردم که غم ها به تدریج روح مرا ترک می کند.

خیلی خوشحالم, بیش از آنکه در قالب کلمات بتوانم بیان کنم. حس می کنم دوباره متولد شدم. حس می‌کنم انسان دیگری هستم و کینه‌ای به کسی ندارم. حتی اگر پدر مادر آن کودک را ببینم آنها را در آغوش خواهم گرفت. حتی اگر قاضی اول پرونده که مرا گناهکار شناخت را ببینم از او تشکر می کنم زیرا این تجربه‌ای شد برایم. بخشیدن نشانه ضعف نیست بلکه بخشی از زندگی و رشد است.

من پیروز نشدم، عشق پیروز شد. من کاری نکردم، همه کارها را عشق انجام داد. عشق هیچگاه بی پاسخ نمی‌ماند و برای همین پیروز شدم.

بیش از هر زمان دیگری برای کار کردن برای کودکان آماده و مشتاقم. آماده‌ام برای عاشقی دوباره با بچه‌ها.

دادگاه به من اجازه داده به خاطر سختی‌هایی که کشیدم شکایت و طلب خسارت کنم ولی من چنین نخواهم کرد. من هیچ چیزی از آنها نمی‌خواهم، حتی یک ریال.

الان در رایاگادا هستم. آمده‌ام مجوز خروج از هند را بگیرم و امیدوارم بزودی این کار انجام شود.

ایران نخستین جایی خواهد بود که خواهم رفت. می‌حواهم از تک تک شما که پشتیبان من بودید تشکر کنم. از ته قلبم از شما ممنونم. آدم‌های زیادی برای قدردانی هستند که همه‌شان می‌دانند. بالاتر از همه خدا را شاکرم, عشقِ زندگی من.

 

نخبگان

پایگاه خبری تحلیلی اعتدال نخبگان با شعار (نخبگان ، رسانه ی آگاهی) در تاریخ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ و با شماره ۸۳۶۶۶ از سامانه جامع رسانه های کشور آغاز بکار نمود اعتدال نخبگان بین سال های ۱۳۹۹ تا ۱۴۰۲ طبق ارزشیابی کیفی رسانه ها که هر ساله توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سنجیده می شود جز سه پایگاه برتر خوزستان شناخته شده است و تنها پایگاه خبری خوزستان است که به این مهم دست پیدا نموده است. اعتدال نخبگان با هدف اطلاع رسانی دقیق و صحیح از رویدادهای کشوری برای مخاطبین گرامی طراحی گردیده است البته به دلیل قرار گرفتن دفتر مجموعه در استان خوزستان، این استان اهمیت بیشتری برای ما دارد. خط مشی ما این است که با نگاهی اعتدالی مهم ترین اخبار را پوشش دهد. امید است کار ما در این مجموعه خبری رضایت خاطر همراهان گرامی را بدست آورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا