اخبار خوزستان

مهندس پیرامون: اولویت، حفظ سلامت کارکنان و پیشگیری از انتشار بیماری است

یکشنبه ۱۷ فروردین، مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری، به منظور بررسی روند خدمات واقدامات انجام شده جهت پیشگیری از شیوع بیماری کرونا در واحدهای عملیاتی، از کارخانه تزریق گاز آغاجاری بازدید کرد.

به گزارش نخبگان و به نقل از روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت وگاز آغاجاری در این بازدید، مهندس پیرامون پس از دیدار و گفت و گو با کارکنان وضعیت رسیدگی و رضایتمندی کارکنان از خدمات و اقدامات پیشگیرانه را مورد ارزیابی قرار داد و گفت: منابع انسانی هر سازمان سرمایه های اصلی آن محسوب و حفظ سلامت و تندرستی کارکنان در این شرایط، مهمترین رسالت ما به شمار می آید .

وی ضمن تاکید بر لزوم رعایت مقرارت وپروتکل های بهداشتی عنوان کرد: کمیتهای به منظور پیشگیریو مبارزه با ویروس کرونا در روزهای آغازین این بیماری در شرکت آغاجاری تشکیل و اعضای این کمیته ملزم به پیگیری و کنترل های لازم گردیده اند.

مهندس پیرامون، پایش مستمر کارکنان، تامین به موقع اقلام و لوازم بهداشتی-درمانی، گندزدایی و ضد عفونی نمودن ادارات، دفاتر و کارگاههای تاسیساتی، درمانگاهها و رستوران هاو اجرای پروتکل ها و ضوابط اعلام شده از سوی مقام عالی وزارت و سازمان بهداشت ودرمان را از وظایف اصلی این کمیته برشمرد.

در پایان مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری استمرار تولید را حاصل تلاش شبانه روزی کارکنان عملیاتی دانست

نخبگان

پایگاه خبری تحلیلی اعتدال نخبگان با شعار (نخبگان ، رسانه ی آگاهی) در تاریخ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ و با شماره ۸۳۶۶۶ از سامانه جامع رسانه های کشور آغاز بکار نمود اعتدال نخبگان بین سال های ۱۳۹۹ تا ۱۴۰۲ طبق ارزشیابی کیفی رسانه ها که هر ساله توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سنجیده می شود جز سه پایگاه برتر خوزستان شناخته شده است و تنها پایگاه خبری خوزستان است که به این مهم دست پیدا نموده است. اعتدال نخبگان با هدف اطلاع رسانی دقیق و صحیح از رویدادهای کشوری برای مخاطبین گرامی طراحی گردیده است البته به دلیل قرار گرفتن دفتر مجموعه در استان خوزستان، این استان اهمیت بیشتری برای ما دارد. خط مشی ما این است که با نگاهی اعتدالی مهم ترین اخبار را پوشش دهد. امید است کار ما در این مجموعه خبری رضایت خاطر همراهان گرامی را بدست آورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا