اخبار خوزستاناخبارایران و جهانفرهنگ و جامعه

طرح های مرز چذابه تا قبل از اربعین باید به اتمام برسد

معاون عمرانی استاندار خوزستان گفت: اجرای ۱۶ طرح توسط اداره کل راه و شهرسازی استان باید تا قبل از اربعین حسینی امسال به پایان رسیده و مورد بهره برداری قرار گیرند.

به گزارش نخبگان، فرامند هاشمی زاده ظهر جمعه در نشست ستاد اربعین در سالن جلسات پایانه مرزی چذابه با اشاره به طرح های عمرانی در این مرز برای اربعین امسال، اظهار کرد: اجرای ۱۶ طرح در مرز چذابه توسط اداره کل راه و شهرسازی استان باید تا قبل از اربعین حسینی امسال به پایان رسیده و مورد بهره برداری قرار گیرند.

وی یادآور شد: با وجود هماهنگی ها و قولی که داده شد، شاهد عملکرد نامناسب پیمانکاران راه و شهرسازی در خصوص اجرای طرح ها بودیم که باید در این خصوص تجدید نظر کرده و اگر پیمانکار توانایی انجام کار و اتمام طرح را ندارد کار را به پیمانکار دیگری واگذار کند.

معاون عمرانی استاندار خوزستان با اشاره به عدم انجام تعهدات مبنی بر تکمیل پارکینگ و جاده سوسنگرد توسط  اداره کل راه و شهرسازی خوزستان خطاب به مدیرکل راه و شهرسازی استان گفت: تکمیل جاده و پارکینگ انجام نشده و با این شرایط اگر نمی توانید کار را انجام دهید باید هرچه زودتر وضعیت تعیین تکلیف شود؛ در این چنین حالتی باید  تعارف ها را در کنار گذاشت.

هاشمی زاده افزود: اعتبار اجرای طرح ها از سه منبع اعتبارات استانی، نفت و شهرستان تأمین می شود اما با این روند ادامه کار ممکن نیست در حالی که این کار طی یک هفته قابل انجام بود.

وی بیان کرد: پیگیری های اداری طرح ها باید به سرعت انجام شود تا کار عقب نیافتد و معطل مسائل کوچک نشویم./مهر

نخبگان

پایگاه خبری تحلیلی اعتدال نخبگان با شعار (نخبگان ، رسانه ی آگاهی) در تاریخ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ و با شماره ۸۳۶۶۶ از سامانه جامع رسانه های کشور آغاز بکار نمود اعتدال نخبگان بین سال های ۱۳۹۹ تا ۱۴۰۲ طبق ارزشیابی کیفی رسانه ها که هر ساله توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سنجیده می شود جز سه پایگاه برتر خوزستان شناخته شده است و تنها پایگاه خبری خوزستان است که به این مهم دست پیدا نموده است. اعتدال نخبگان با هدف اطلاع رسانی دقیق و صحیح از رویدادهای کشوری برای مخاطبین گرامی طراحی گردیده است البته به دلیل قرار گرفتن دفتر مجموعه در استان خوزستان، این استان اهمیت بیشتری برای ما دارد. خط مشی ما این است که با نگاهی اعتدالی مهم ترین اخبار را پوشش دهد. امید است کار ما در این مجموعه خبری رضایت خاطر همراهان گرامی را بدست آورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا