اخبار خوزستان

شکوفایی خوزستان با راه‌اندازی صنایع پایین دستی نیشکر

اعضای هیات مدیره در جریان آخرین دستاوردهای این صنعت در طرح دانش‌بنیان آبیاری قطره‌ای زیرسطحی، احداث کارخانه کاغذ و صنایع پایین دستی کارخانه خمیرمایه و الکل رازی قرار گرفتند.

اعضای هیئت مدیره شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی در بازدید از طرح‌های توسعه‌ای و دانش‌بنیان شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی ضمن اعلام حمایت تمام قد از این صنعت، بر ضرورت رفع هرگونه موانع در تولید محصولات جانبی و راه‌اندازی صنایع پایین دستی تاکید کردند.

به گزارش نخبگان و به نقل از روابط‌عمومی شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی، در این بازدید که امروز چهارشنبه (۱۴تیرماه) انجام شد، اعضای هیات مدیره در جریان آخرین دستاوردهای این صنعت در طرح دانش‌بنیان آبیاری قطره‌ای زیرسطحی، احداث کارخانه کاغذ و صنایع پایین دستی کارخانه خمیرمایه و الکل رازی قرار گرفتند.

نگاه حمایتی سهامداران عاملی برای رونق صنعت نیشکر

در حاشیه این بازدید، مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی حمایت و پشتیبانی سهامداران را عاملی مهم در راستای خودکفایی کشور دانست و گفت، در سال مزیّن به رشد تولید، این نگاه حمایتی از صنعت نیشکر، اشتغال و تولید را در منطقه رونق می‌دهد و خوزستان را در مسیر تحوّل و شکوفایی اقتصادی قرار خواهد داد.

دکتر عبدعلی ناصری در ادامه، ضمن تشریح دستاوردهای صنعت نیشکر در تولید متنوّع محصولات نیشکری، بیان کرد، در سایه برنامه‌ریزی و تلاش جهادی پرسنل، صنعت توسعه نیشکر به عنوان صنعتی بالنده و پویا به موفقیت‌های زیادی دست یافته است.

بر اساس این گزارش، در این بازدید، دکتر حامد عین افشار، دکتر مقداد محمودی و دکتر احمد گودرزی از اعضای هیئت مدیره شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی حضور داشتند و از نزدیک در جریان روند پیشرفت کارخانه کاغذ و دستاوردهای دانش‌بنیان صنعت نیشکر قرار گرفتند.

شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی بیش از ۴۰ درصد نیاز کشور به شکر را تامین می‌کند و در عین حال، قطب تولید الکل طبی، خمیرمایه و شکرهای دارویی و طعم‌دار کشور است.

شکوفایی خوزستان با راه‌اندازی صنایع پایین دستی نیشکر شکوفایی خوزستان با راه‌اندازی صنایع پایین دستی نیشکر شکوفایی خوزستان با راه‌اندازی صنایع پایین دستی نیشکر

نخبگان

پایگاه خبری تحلیلی اعتدال نخبگان با شعار (نخبگان ، رسانه ی آگاهی) در تاریخ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ و با شماره ۸۳۶۶۶ از سامانه جامع رسانه های کشور آغاز بکار نمود اعتدال نخبگان بین سال های ۱۳۹۹ تا ۱۴۰۲ طبق ارزشیابی کیفی رسانه ها که هر ساله توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سنجیده می شود جز سه پایگاه برتر خوزستان شناخته شده است و تنها پایگاه خبری خوزستان است که به این مهم دست پیدا نموده است. اعتدال نخبگان با هدف اطلاع رسانی دقیق و صحیح از رویدادهای کشوری برای مخاطبین گرامی طراحی گردیده است البته به دلیل قرار گرفتن دفتر مجموعه در استان خوزستان، این استان اهمیت بیشتری برای ما دارد. خط مشی ما این است که با نگاهی اعتدالی مهم ترین اخبار را پوشش دهد. امید است کار ما در این مجموعه خبری رضایت خاطر همراهان گرامی را بدست آورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا