اخبار خوزستانچندرسانه ای

راه اندازی تصفیه خانه فاضلاب صنعتی در فولاد اکسین خوزستان+ فیلم

اعتدال نخبگان – مدیر اجرایی طرح‌های شرکت فولاد اکسین خوزستان در گفتگو با خبرنگار ما گفت: آب مصرفی در تولید و نورد ورق‌های فولادی پس از بازگشت به سیستم، تصفیه می‌شود.
آقای بختیار با بیان اینکه فاضلاب حاصل از تولید ورق‌های فولادی پیش از این به صورت سنتی دفع می‌شد و هزینه‌های گزافی تحمیل می‌کرد، افزود: علاوه بر این، روش یادشده باعث آلودگی آب‌های زیرسطحی می‌شد.
وی ادامه داد: راه اندازی تصفیه خانه پساب‌های صنعتی با ظرفیت ۴۰۰ مترمکعب، طرحی مهم در رابطه با حفظ محیط زیست است.
بختیار اضافه کرد: این طرح با حدود ۴ کیلومتر خط انتقال فاضلاب و ۲۰۰ منهول پلی اتیلن، همه فاضلاب اداری و بهداشتی شرکت فولاد اکسین را تجمیع می‌کند و براساس استاندارد‌های محیط زیستی، آبی که تصفیه می‌شود، برای آبیاری فضای سبز مورد استفاده قرار می‌گیرد./ صدا و سیما

نخبگان

پایگاه خبری تحلیلی اعتدال نخبگان با شعار (نخبگان ، رسانه ی آگاهی) در تاریخ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ و با شماره ۸۳۶۶۶ از سامانه جامع رسانه های کشور آغاز بکار نمود اعتدال نخبگان بین سال های ۱۳۹۹ تا ۱۴۰۲ طبق ارزشیابی کیفی رسانه ها که هر ساله توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سنجیده می شود جز سه پایگاه برتر خوزستان شناخته شده است و تنها پایگاه خبری خوزستان است که به این مهم دست پیدا نموده است. اعتدال نخبگان با هدف اطلاع رسانی دقیق و صحیح از رویدادهای کشوری برای مخاطبین گرامی طراحی گردیده است البته به دلیل قرار گرفتن دفتر مجموعه در استان خوزستان، این استان اهمیت بیشتری برای ما دارد. خط مشی ما این است که با نگاهی اعتدالی مهم ترین اخبار را پوشش دهد. امید است کار ما در این مجموعه خبری رضایت خاطر همراهان گرامی را بدست آورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا