اخبار خوزستانفرهنگ و جامعه

راهپیمایی ضد آمریکایی در اهواز برگزار شد

به گزارش نخبگان و به نقل از ایرنا نمازگزاران اهواز بعد از ظهر جمعه پس از اقامه نماز در راهپیمایی ضد آمریکایی حضور یافته و با سردادن شعار مرگ بر آمریکا انزجار خود را نسبت به استکبار جهانی و تشدید تحریم های ظالمانه علیه ایران ، نشان دادند.

مردم با سر دادن شعارهایی نظیر میثاق با شهیدان میثاق با امام است، از خط رهبر خود ملت ما جدا نیست، دولت آمریکا قابل اعتماد نیست ، در جامعه بیداریم از آمریکا بیزاریم ، ترامپ را بگویید ما ضد اهریمنیم ، برجام را پاره کرد ما آتشش می‌زنیم و ای رهبر آزاده آماده ایم آماده ، بار دیگر خشم خود را نسبت به سیاست های ظالمانه آمریکا نشان دادند.

دولت آمریکا با خروج از برجام نسبت به تعهدات بین المللی پایبند نبوده و به تازگی نیز بر فشار تحریم ها علیه ایران افزوده است و این بار صنعت نفت را نشانه گرفته و تحریم‌های جدیدی درباره خرید و فروش نفت ایران مطرح کرده است .

گفتنی است پیش از این نیز آمریکا سپاه پاسداران را در لیست گروههای تروریستی قرار داده تا به نوعی فشار مضاعفی را به نیروهای مسلح جمهوری اسلامی وارد کند .

در این راهپیمایی باشکوه اقشار مختلف جامعه با در دست داشتن پلاکارهای ضد آمریکایی حمایت خود را از بیانیه شورای عالی امنیت ملی اعلام کرده و و با مشت های گره کرده بار دیگر یاوه گویی های رییس جمهور آمریکا را محکوم کردند.

نخبگان

پایگاه خبری تحلیلی اعتدال نخبگان با شعار (نخبگان ، رسانه ی آگاهی) در تاریخ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ و با شماره ۸۳۶۶۶ از سامانه جامع رسانه های کشور آغاز بکار نمود اعتدال نخبگان بین سال های ۱۳۹۹ تا ۱۴۰۲ طبق ارزشیابی کیفی رسانه ها که هر ساله توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سنجیده می شود جز سه پایگاه برتر خوزستان شناخته شده است و تنها پایگاه خبری خوزستان است که به این مهم دست پیدا نموده است. اعتدال نخبگان با هدف اطلاع رسانی دقیق و صحیح از رویدادهای کشوری برای مخاطبین گرامی طراحی گردیده است البته به دلیل قرار گرفتن دفتر مجموعه در استان خوزستان، این استان اهمیت بیشتری برای ما دارد. خط مشی ما این است که با نگاهی اعتدالی مهم ترین اخبار را پوشش دهد. امید است کار ما در این مجموعه خبری رضایت خاطر همراهان گرامی را بدست آورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا