اخبار خوزستان

در سال مهار تورم و رشد تولید: طرح فولاد سازی فولاد اکسین اجرایی می‌شود

مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان گفت: همکاری همه جانبه به منظور اجرای سریعتر طرح فولاد سازی شرکت فولاد اکسین خوزستان علاوه بر تکمیل ظرفیت تولید ورق های فولادی و تکمیل زنجیره ارزش، به معنای واقعی تحقق شعار سال مبنی بر مهار تورم و رشد تولید را در بر دارد.

به گزارش نخبگان علی محمدی در گفت و گو با روابط عمومی شرکت فولاد اکسین خوزستان، با اشاره به شعار سال مقام معظم رهبری در خصوص مهار تورم و رشد تولید اظهار کرد: تلاش های بسیاری در سال های اخیر برای ایجاد زیرساخت های لازم جهت اجرای طرح فولاد سازی این شرکت و تحقق ظرفیت اسمی تولید در مجموعه فولاد اکسین انجام شده است و محقق شدن این مهم به رشد چشمگیر تولید در راستای تحقق شعار مقام معظم رهبری کمک بسیاری خواهد کرد.

وی افزود: به منظور عملیاتی شدن برنامه ریزی های انجام شده در مسیر اجرای پروژه فولاد سازی در شرکت فولاد اکسین خوزستان، کمیته ای کارشناسی تشکیل شده تا روند عملیات اجرایی این طرح توسعه تسریع شود و هرچه سریعتر به نتیجه برسد.

علی محمدی با اشاره به اهمیت موضوع اشتغالزایی در استان خوزستان عنوان کرد: اجرای چنین طرحی در مجموعه اکسین علاوه بر بحث اشتغالزایی که موضوع با اهمیتی است، ارزآوری بیشتر و توسعه تجارت خارجی از طریق افزایش صادرات محصولات فولاد اکسین نیز پیگیری و در دستور کار قرار خواهد گرفت.

علی محمدی ادامه داد: برنامه های توسعه ای شرکت فولاد اکسین در راستای شعار سال مقام معظم رهبری هدفگذاری شده است تا منجر به رشد تولید و تحقق این مهم شود که دستاوردهایی از جمله ارزآوری، ایجاد اشتغال، توسعه اقتصادی و… به دنبال خواهد داشت.

مدیرعامل فولاد اکسین خوزستان گفت: تحقق ظرفیت اسمی تولید فولاد اکسین خوزستان به بیش از یک میلیون تن محصول در سال به راه اندازی طرح فولادسازی وابسته است و تاثیر مستقیمی در رشد تولید کشور خواهد داشت.

محمدی عنوان کرد: در صورتی که مجموعه اکسین بتواند با ظرفیت اسمی تولید داشته باشد، قطعاً می تواند به عنوان بازوان اقتصادی کشور زمینه ساز افزایش تولید و رونق اقتصادی شود.

نخبگان

پایگاه خبری تحلیلی اعتدال نخبگان با شعار (نخبگان ، رسانه ی آگاهی) در تاریخ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ و با شماره ۸۳۶۶۶ از سامانه جامع رسانه های کشور آغاز بکار نمود اعتدال نخبگان بین سال های ۱۳۹۹ تا ۱۴۰۲ طبق ارزشیابی کیفی رسانه ها که هر ساله توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سنجیده می شود جز سه پایگاه برتر خوزستان شناخته شده است و تنها پایگاه خبری خوزستان است که به این مهم دست پیدا نموده است. اعتدال نخبگان با هدف اطلاع رسانی دقیق و صحیح از رویدادهای کشوری برای مخاطبین گرامی طراحی گردیده است البته به دلیل قرار گرفتن دفتر مجموعه در استان خوزستان، این استان اهمیت بیشتری برای ما دارد. خط مشی ما این است که با نگاهی اعتدالی مهم ترین اخبار را پوشش دهد. امید است کار ما در این مجموعه خبری رضایت خاطر همراهان گرامی را بدست آورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا