اخبار خوزستانرپرتاژ،آگهی

حضور بیش از ۱۲۰واحد فعال در نمایشگاه صنعت ساختمان در نمایشگاه بین المللی خوزستان

اعتدال نخبگان / بیست و چهارمین نمایشگاه صنعت ساختمان ، آسانسور و تاسیسات با حضور بیش از ۱۲۰ شرکت فعال در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی خوزستان برگزار می گردد.


رحیم جلیلی افزود : نیاز گسترده و روز افزون جامعه به ساختمان و مسکن ، ضرورت تغییر در روش های متداول و سنتی ، سبک سازی و افزایش مقاومت در برابر زلزله ، بکارگیری مصالح و فن آوری های جدید ، استفاده از سیستم های ساختمانی نوین را به منظور ارتقا کیفیت ساخت، بیش از پیش مطرح ساخته است .

مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی خوزستان با بیان این مطلب هدف از برگزاری نمایشگاه ساختمان را استفاده از فن آوری های جدید ساختمانی و رویکرد جدید به صنعت ساختمان سازی در استان خوزستان قلمداد نمودند و تقویت فعالان اقتصادی استان در صنعت ساختمان را مهم ترین دستاورد برگزاری نمایشگاه مذکور دانستند.

جلیلی عنوان نمود: در این راستا فرهنگ سازی و ترویج استانداردهای ملی و بین المللی در سطح کشور می تواند تولید کنندگان و واحدهای تولیدی را به سمت تولید محصولات استاندارد هدایت نماید و لازمه این مهم داشتن آگاهی کافی مروجین ، کارشناسان ، مهندسین و مسئولین اجرایی در حوزه ساخت و ساز می باشد .

رحیم جلیلی در ادامه کمک به تغییر رویکرد تولید در صنعت ساختمان از سنتی به صنعتی سازی ،آسیب شناسی موانع اجرایی، استفاده از فن آوری های نوین ساختمان ، توسعه فن آوری های نوین و برقراری ارتباط بین بازار و عرضه و تقاضا ، ایجاد بستر مناسب برای تبادل نظر مابین تولید کنندگان و مصرف کنندگان و همچنین صاحبان اندیشه های مهندسی ساختمان از جمله مواردی است که در بیست و سومین دوره نمایشگاه صنعت  ساختمان به دنبال تحقق آن هاست .

بیست و چهارمین نمایشگاه صنعت ساختمان ، آسانسور و تاسیسات با حضور بیش از ۱۲۰ شرکت از ۱۰ استان ( استان های تهران ، البرز ، خوزستان، اصفهان، آذربایجان شرقی،آذربایجان غربی ، خراسان رضوی ، فارس ، یزد و هرمزگان ) از تاریخ ۱ لغایت ۴ آذرماه ۱۴۰۲ به مدت چهار روز میزبان علاقه مندان و بازدید کنندگان خواهد بود .

 

حضور بیش از 120واحد فعال در نمایشگاه صنعت ساختمان در نمایشگاه بین المللی خوزستان

نخبگان

پایگاه خبری تحلیلی اعتدال نخبگان با شعار (نخبگان ، رسانه ی آگاهی) در تاریخ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ و با شماره ۸۳۶۶۶ از سامانه جامع رسانه های کشور آغاز بکار نمود اعتدال نخبگان بین سال های ۱۳۹۹ تا ۱۴۰۲ طبق ارزشیابی کیفی رسانه ها که هر ساله توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سنجیده می شود جز سه پایگاه برتر خوزستان شناخته شده است و تنها پایگاه خبری خوزستان است که به این مهم دست پیدا نموده است. اعتدال نخبگان با هدف اطلاع رسانی دقیق و صحیح از رویدادهای کشوری برای مخاطبین گرامی طراحی گردیده است البته به دلیل قرار گرفتن دفتر مجموعه در استان خوزستان، این استان اهمیت بیشتری برای ما دارد. خط مشی ما این است که با نگاهی اعتدالی مهم ترین اخبار را پوشش دهد. امید است کار ما در این مجموعه خبری رضایت خاطر همراهان گرامی را بدست آورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا