اخبار خوزستان

حرکت جهادی برای راه‌اندازی خط اول مترو اهواز آغاز شود

اعتدال نخبگان – علی‌اکبر حسینی محراب امروز (۸ مهر) در پایان جلسه شورای اداری استان، اظهار کرد: در جلسه امروز مدیران مسایل مختلفی را مطرح کردند؛ در ارتباط با زراعت چوب که کار ملی در سطح استان است و با کمک وزارت جهاد کشاورزی و منابع طبیعی دنبال می شود، مسایلی مطرح شد. امیدواریم امسال نزدیک به ۱۰۰ میلیون درخت کاشته شود.

به گزارش نخبگان وی با اشاره به آخرین وضعیت متروی اهواز نیز گفت: با توجه به اینکه مشکل قضایی مسأله مترو حل شده و به مراحل انتهایی رسیده است، از شهردار و متولیان  پروژه خواستیم که حرکت جهادی را برای راه‌اندازی خط اول آغاز کنند.

استاندار خوزستان گفت: در ارتباط با مسکن تاکید شد که باید کار قوی در بحث مسکن استان انجام شود. همچنین از ۴۵۰ نفر از خانواده‌های پرجمعیت تقدیر شد و به این خانواده‌ها زمین اختصاص داده می‌شود.

وی در پایان با اشاره به تقدیر از موکب‌داران مردمی در پیاده روی اربعین، عنوان کرد: امسال نزدیک به دو میلیون ۹۰۰ هزار نفر به سلامت در این پیاده‌روی شرکت داشتند./ ایسنا

نخبگان

پایگاه خبری تحلیلی اعتدال نخبگان با شعار (نخبگان ، رسانه ی آگاهی) در تاریخ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ و با شماره ۸۳۶۶۶ از سامانه جامع رسانه های کشور آغاز بکار نمود اعتدال نخبگان بین سال های ۱۳۹۹ تا ۱۴۰۲ طبق ارزشیابی کیفی رسانه ها که هر ساله توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سنجیده می شود جز سه پایگاه برتر خوزستان شناخته شده است و تنها پایگاه خبری خوزستان است که به این مهم دست پیدا نموده است. اعتدال نخبگان با هدف اطلاع رسانی دقیق و صحیح از رویدادهای کشوری برای مخاطبین گرامی طراحی گردیده است البته به دلیل قرار گرفتن دفتر مجموعه در استان خوزستان، این استان اهمیت بیشتری برای ما دارد. خط مشی ما این است که با نگاهی اعتدالی مهم ترین اخبار را پوشش دهد. امید است کار ما در این مجموعه خبری رضایت خاطر همراهان گرامی را بدست آورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا