اخبار خوزستاناخبارایران و جهانپيشنهاد نخبگانفرهنگ و جامعه

حذف اکانت مدیر مسئول نخبگان خوزستان توسط اینستاگرام بخاطر انتشار تصویر فرمانده سپاه ولیعصر عج در روز پاسدار

حذف اکانت مدیر مسئول نخبگان خوزستان توسط اینستاگرام بخاطر انتشار تصویر فرمانده سپاه ولیعصر عج در روز پاسدارنخبگان: اکانت سعید آژده مدیر مسئول نشریه نخبگان خوزستان در روز پاسدار و میلاد امام حسین ع توسط اینستاگرام بسته شد

انتشار «عکس نوشته ای »از سردار شاهوارپور فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج )توسط سعید آژده سبب حذف اکانت این روزنامه نگار شد.

گفتنی ست سردار شاهوارپور فرمانده سپاه حضرت ولیعصر عج خوزستان در لیست تحریم های ظالمانه آمریکاست و اینستاگرام و بانیان وی نیز گوش بفرمان این کشور در موارد تحریمی ست.

#نخبگان

نخبگان

پایگاه خبری تحلیلی اعتدال نخبگان با شعار (نخبگان ، رسانه ی آگاهی) در تاریخ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ و با شماره ۸۳۶۶۶ از سامانه جامع رسانه های کشور آغاز بکار نمود اعتدال نخبگان بین سال های ۱۳۹۹ تا ۱۴۰۲ طبق ارزشیابی کیفی رسانه ها که هر ساله توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سنجیده می شود جز سه پایگاه برتر خوزستان شناخته شده است و تنها پایگاه خبری خوزستان است که به این مهم دست پیدا نموده است. اعتدال نخبگان با هدف اطلاع رسانی دقیق و صحیح از رویدادهای کشوری برای مخاطبین گرامی طراحی گردیده است البته به دلیل قرار گرفتن دفتر مجموعه در استان خوزستان، این استان اهمیت بیشتری برای ما دارد. خط مشی ما این است که با نگاهی اعتدالی مهم ترین اخبار را پوشش دهد. امید است کار ما در این مجموعه خبری رضایت خاطر همراهان گرامی را بدست آورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا