اخبار خوزستانپيشنهاد نخبگان

توسعه خدمات و شبکه مخابراتی خوزستان با وجود شرایط دشوار اقلیمی و پاندمی کرونا نوشتاری از بهزاد مکوندی

توسعه خدمات و شبکه مخابراتی خوزستان با وجود شرایط دشوار اقلیمی و پاندمی کرونا نوشتاری از بهزاد مکوندی

گسترش و توسعه ی خدمات و شبکه ی مخابراتی خوزستان با وجود شرایط دشوار اقلیمی و پاندمی کرونا و پایداری ارتباطات، توسعه و ارتقای شبکه تلفن همراه، افزایش پهنای باند دیتا و اینترنت و توسعه شبکه فیبر نوری رینگ ارتباطی، امری است که با مدیریت موثر و نظام مند و تلاش مداوم و مستمر کارکنان مخابرات خوزستان در سراسر استان محقق شده است.
این در حالی است که کارکنان مخابرات با وجود ارتباط مستقیم و در معرض خطر بودن مداوم، دست از توسعه بر نمی دارند تا مردم در این شرایط حساس بتوانند از کارهای بر بستر اینترنت از جمله آموزشی، اقتصادی و ….استفاده کنند و در شرایطی که در تمامی جهان از بلای کرونا آسیب های جدی به مردم و بخصوص به ساختار اقتصاد و اجتماع وارد شده و دولت ها ، به درستی بستر اینترنت و مخابرات را مستعدترین و مناسب ترین امکان برای کنترل و مدیریت و پرهیز از ابتلا به کرونا تشخیص داده اند؛ در کشور و استان ما نیز به سمت و سویی متمایل شده ایم که از این خدمات و بستر به نحو مقتضی و بایسته بهره گیری به عمل آید.

مخابرات خوزستان با توسعه ارتباطات علیرغم شرایط حاکم و تحریمها و مشکلات مالی که این روزها شرکت مخابرات ایران نیز با ان چالش بسیار دارد ؛ نقش بسیار مهمی برای جلوگیری از عدم تردد مردم به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا به دوش دارد؛ و توانسته این امر را تحقق ببخشد.
در این میان مدیر توانمند و با تدبیر مخابرات منطقه خوزستان بدون هیاهوی تبلیغاتی بهترین امکانات و ظرفیت مخابراتی و پهنای باند را با تلاش وافر پرسنل و کارکنان برای استان فراهم می آورد.

کارکنان زحمتکش مخابرات خوزستان برای توسعه و پایداری شبکه ارتباطات سیار توانسته اند در طول این مدت بیش از ۱۲۱۰ تکنولوژی ۳G و ۴G بر روی دکل های تلفن همراه نصب کنند و شبکه را ارتقا بخشند. و بیش از ۷۵ دکل جدید همراه اول در مناطق پر ترافیک شهری و روستایی برای رفع مشکلات پوشش آنتن دهی و تقویت شبکه همراه اول و ارائه خدمات بیشتر به هم استانی های عزیز نصب و راه اندازی کنند.

آنچه از دوستانم در مخابرات شنیدم به عنوان یک نمونه از کارهای مهمی که برای توسعه ارتباطات استان انجام شده، در خصوص افزایش سرعت و پهنای باند اینترنت مشترکان شبکه همراه اول است که مخابرات خوزستان توانسته است فقط در سه ماهه ی اخیر، اندازه ی دو برابر کل پهنای باند یکی از استان های مهم را جذب کند به طوری که در هیچ استانی حتا در تهران بزرگ نیز این حجم گیگا بایت جدید، جذب نشده است که نشان از تعهد، تلاش و مطالبه مجموعه مخابرات با مدیریتی توانمند برای جلب رضایت مردم نجیب و شریف استان است که توانسته اند، توسعه و پایداری شبکه گسترده همراه اول را در سطح استان رقم بزنند که جا دارد این گونه مدیران مورد حمایت بیشتر نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی قرار گیرند تا از وزارت متبوع و مرکز، اعتبارات و امکانات بیشتری برای توسعه استان تخصیص داده شود.

نخبگان

پایگاه خبری تحلیلی اعتدال نخبگان با شعار (نخبگان ، رسانه ی آگاهی) در تاریخ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ و با شماره ۸۳۶۶۶ از سامانه جامع رسانه های کشور آغاز بکار نمود اعتدال نخبگان بین سال های ۱۳۹۹ تا ۱۴۰۲ طبق ارزشیابی کیفی رسانه ها که هر ساله توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سنجیده می شود جز سه پایگاه برتر خوزستان شناخته شده است و تنها پایگاه خبری خوزستان است که به این مهم دست پیدا نموده است. اعتدال نخبگان با هدف اطلاع رسانی دقیق و صحیح از رویدادهای کشوری برای مخاطبین گرامی طراحی گردیده است البته به دلیل قرار گرفتن دفتر مجموعه در استان خوزستان، این استان اهمیت بیشتری برای ما دارد. خط مشی ما این است که با نگاهی اعتدالی مهم ترین اخبار را پوشش دهد. امید است کار ما در این مجموعه خبری رضایت خاطر همراهان گرامی را بدست آورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا