اخبار خوزستان

تاکید شاعری،شهردار اهواز بر استقبال متفاوت از بهار ۱۴۰۰

اعتدال نخبگان/ جلسه آمادگی برای استقبال از بهار ۱۴۰۰ با حضور شهردار اهواز، معاونین، مدیران مناطق و سازمان ها، دبیر استقبال از بهار ۱۴۰۰ و تنی چند از مدیران شهرداری اهواز در سالن جلسات برگزار شد.

به گزارش خبرنگار نخبگان شاعری شهردار اهواز در جلسه هماهنگی ستاد استقبال از بهار بر لزوم آمادگی مجموعه شهرداری برای استقبال متفاوت از اولین نوروز قرن تاکید کرد و افزود: با وجود سختی ها و مشکلات پیش آمده از حفاری ها برای اجرای شبکه فاضلاب باید بتوانیم مشکلات را به حداقل برسانیم و به استقبال متفاوت از نوروز برویم.

شهردار اهواز با اشاره به نظارت و حضور میدانی و پیگیری شهرداران مناطق برای رفع نواقص و کاستی ها تصریح کرد: در طرح استقبال از بهار ضروریست بر فضای سبز و گل کاری، نظافت شهر و اصلاح و بازسازی برخی کارها تمرکز بیشتری شود.

در این نشست مدیر و مسئولین ستاد نوروزی گزارش هایی از برنامه ها و اقداماتی که باید در این طرح اجرا شود را ارائه دادند.

گفتنی است برنامه ریزی و تمهیدات لازم برای استقبال از بهار ۱۴۰۰ در چند محور انجام می شود که در همین راستا شهرداری اهواز سیزده کمیته برای استقبال از نوروز تشکیل داد که هر کدام از این کمیته ها وظایفی را تا به سرانجام رساندن طرح ها بر عهده دارند.

نخبگان

پایگاه خبری تحلیلی اعتدال نخبگان با شعار (نخبگان ، رسانه ی آگاهی) در تاریخ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ و با شماره ۸۳۶۶۶ از سامانه جامع رسانه های کشور آغاز بکار نمود اعتدال نخبگان بین سال های ۱۳۹۹ تا ۱۴۰۲ طبق ارزشیابی کیفی رسانه ها که هر ساله توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سنجیده می شود جز سه پایگاه برتر خوزستان شناخته شده است و تنها پایگاه خبری خوزستان است که به این مهم دست پیدا نموده است. اعتدال نخبگان با هدف اطلاع رسانی دقیق و صحیح از رویدادهای کشوری برای مخاطبین گرامی طراحی گردیده است البته به دلیل قرار گرفتن دفتر مجموعه در استان خوزستان، این استان اهمیت بیشتری برای ما دارد. خط مشی ما این است که با نگاهی اعتدالی مهم ترین اخبار را پوشش دهد. امید است کار ما در این مجموعه خبری رضایت خاطر همراهان گرامی را بدست آورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا