اخبار خوزستان

بیش از ۲۹ هزار نفر در سامانه بیکاری خوزستان ثبت‌نام کردند

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی خوزستان گفت: با توجه به بیکار شدگان ناشی از کرونا تاکنون بیش از ۲۹ هزار نفر در سامانه بیکاری در استان ثبت‌نام کرده‌اند.

به گزارش نخبگان ارسلان غمگین در گفت‌وگویی اظهار کرد: تعاونی‌های استان خوزستان که به علت شیوع بیماری کرونا با مشکل مواجه شده‌اند، حمایت می‌شوند.

وی افزود: با بررسی‌های انجام شده پس از بیماری کرونا ۱۰ رسته شغلی مشمول حوادث غیرمترقبه (بیکاری ناشی از کرونا) در استان خوزستان شناسایی شده‌اند.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان خوزستان عنوان کرد: فعالیت‌های این رسته‌ها و زیر بخش‌های آنکه در دستورالعمل از طریق معاونت روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان تأمین اجتماعی اعلام و ابلاغ شده است.

وی در ادامه گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا تاکنون بیش از ۲۹ هزار نفر در سامانه بیکاری در استان خوزستان ثبت‌نام کرده‌اند.

غمگین افزود: از میزان درخواست‌ها حدود ۲۵ هزار نفر تأیید و درخواست حدود ۴ هزار متقاضی نیز مورد پذیرش قرار نگرفت./مهر

نخبگان

پایگاه خبری تحلیلی اعتدال نخبگان با شعار (نخبگان ، رسانه ی آگاهی) در تاریخ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ و با شماره ۸۳۶۶۶ از سامانه جامع رسانه های کشور آغاز بکار نمود اعتدال نخبگان بین سال های ۱۳۹۹ تا ۱۴۰۲ طبق ارزشیابی کیفی رسانه ها که هر ساله توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سنجیده می شود جز سه پایگاه برتر خوزستان شناخته شده است و تنها پایگاه خبری خوزستان است که به این مهم دست پیدا نموده است. اعتدال نخبگان با هدف اطلاع رسانی دقیق و صحیح از رویدادهای کشوری برای مخاطبین گرامی طراحی گردیده است البته به دلیل قرار گرفتن دفتر مجموعه در استان خوزستان، این استان اهمیت بیشتری برای ما دارد. خط مشی ما این است که با نگاهی اعتدالی مهم ترین اخبار را پوشش دهد. امید است کار ما در این مجموعه خبری رضایت خاطر همراهان گرامی را بدست آورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا