اخبار خوزستان

بخشی از سکوی پله مانند کوه منطقه منبع‌آب اهواز ریزش کرد

مدیر روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: بخشی از سکوی پله مانند که برای تردد افراد در مسیر کوه در منطقه منبع‌آب اهواز به صورت غیرایمن، غیرمجاز و خطرساز ساخته شده بود ریزش کرد.

به گزارش نخبگان و به نقل از تسنیم ، مقصود حق‌شناس مدیر روابط عمومی آتش‌نشانی اهواز امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: دقایقی پیش بخشی از سکوی پله مانند که برای تردد افراد در مسیر کوه در خیابان ۲ بختیاری از سمت انتهای منطقه منبع‌آب اهواز به صورت غیرایمن، غیرمجاز و خطرساز ساخته شده بود ریزش کرد.

چندی پیش نیز بر اثر رانش کوه یک تخته سنگ بزرگ از کوه جدا می‌شود و بر ۲ باب منزل سقوط می‌کند که این حادثه ۲ کشته و ۴ مصدوم بر جای گذاشت.

همچنین در منطقه منبع‌آب که گویا این روزها به منطقه حادثه تبدیل شده چند روز گذشته به علت انفجار در یک منزل مسکونی بیش از ۳ خانه تخریب و ۵ نفر مصدوم می‌شوند، این حادثه ۴ کشته نیز داشت.

نخبگان

پایگاه خبری تحلیلی اعتدال نخبگان با شعار (نخبگان ، رسانه ی آگاهی) در تاریخ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ و با شماره ۸۳۶۶۶ از سامانه جامع رسانه های کشور آغاز بکار نمود اعتدال نخبگان بین سال های ۱۳۹۹ تا ۱۴۰۲ طبق ارزشیابی کیفی رسانه ها که هر ساله توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سنجیده می شود جز سه پایگاه برتر خوزستان شناخته شده است و تنها پایگاه خبری خوزستان است که به این مهم دست پیدا نموده است. اعتدال نخبگان با هدف اطلاع رسانی دقیق و صحیح از رویدادهای کشوری برای مخاطبین گرامی طراحی گردیده است البته به دلیل قرار گرفتن دفتر مجموعه در استان خوزستان، این استان اهمیت بیشتری برای ما دارد. خط مشی ما این است که با نگاهی اعتدالی مهم ترین اخبار را پوشش دهد. امید است کار ما در این مجموعه خبری رضایت خاطر همراهان گرامی را بدست آورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا