اخبار خوزستان

با پیگیری های دکتر ورناصری مبلغ ۴۰۰میلیارد تومان جهت رفع مشکلات و توسعه آب فاضلاب مسجدسلیمان اختصاص یافت

اعتدال نخبگان/ با پیگیری های دکتر ورناصری مبلغ ۴۰۰میلیارد تومان جهت رفع مشکلات و توسعه آب فاضلاب مسجدسلیمان اختصاص یافت

به گزارش نخبگان و به نقل از  روابط عمومی نماینده مردم مسجدسلیمان، لالی، هفتکل و اندیکا در مجلس شورای اسلامی، نشست دکتر علیرضا ورناصری با مهندس تقی زاده خامسی معاون وزیر نیرو، رضا انجم شعاع معاون حقوقی مجلس ، ایزدجو مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان ، حقیقی پور مدیرعامل آبفای استان و جمعی از مسئولین شهرستانی در خصوص رفع مشکلات آب و فاضلاب حوزه انتخابیه برگزار شد.

دکتر ورناصری طی این نشست با اشاره به مشکلات آب و فاضلاب که دغدغه‌ اصلی و همیشگی مردم مسجدسلیمان است، خاطرنشان کرد: رفع مشکلات آب و فاضلاب مسجدسلیمان در دستور کار قرار دارد و این مشکلات را یکی پس از دیگری با کمک مسئولین کشوری، استانی وشهرستانی حل می نماییم.

قاسم تقی زاده خامسی،معاون وزیر نیرو ضمن اشاره به پیگیری های مجدانه دکتر علیرضا ورناصری افزود: معضلات و مشکلات زیاد است، اما کارها و اقداماتی که انجام شده است، نسبت به گذشته بی‌نظیر است.

معاون وزیر نیرو در ادامه تصریح کرد: با همت و پیگیری های دکتر علیرضا ورناصری ، مبلغ ۴۰۰ میلیارد تومان جهت رفع مشکلات و توسعه شبکه آب و فاضلاب مسجدسلیمان اختصاص داده شد.

 

نخبگان

پایگاه خبری تحلیلی اعتدال نخبگان با شعار (نخبگان ، رسانه ی آگاهی) در تاریخ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ و با شماره ۸۳۶۶۶ از سامانه جامع رسانه های کشور آغاز بکار نمود اعتدال نخبگان بین سال های ۱۳۹۹ تا ۱۴۰۲ طبق ارزشیابی کیفی رسانه ها که هر ساله توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سنجیده می شود جز سه پایگاه برتر خوزستان شناخته شده است و تنها پایگاه خبری خوزستان است که به این مهم دست پیدا نموده است. اعتدال نخبگان با هدف اطلاع رسانی دقیق و صحیح از رویدادهای کشوری برای مخاطبین گرامی طراحی گردیده است البته به دلیل قرار گرفتن دفتر مجموعه در استان خوزستان، این استان اهمیت بیشتری برای ما دارد. خط مشی ما این است که با نگاهی اعتدالی مهم ترین اخبار را پوشش دهد. امید است کار ما در این مجموعه خبری رضایت خاطر همراهان گرامی را بدست آورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا