اخبار خوزستان

با حضور مدیر عامل و اعضاء هیات مدیره: اولین جلسه کمیته راهبردی شرکت فولاد اکسین خوزستان در سال ۱۴۰۱ برگزار شد

به گزارش مخبگان و به نقل از روابط شرکت: چهارشنبه ۲ شهریور ۱۴۰۱ پس از وقفه چند ماهه اولین جلسه کمیته راهبردی شرکت فولاد اکسین خوزستان با حضور دکتر صادقیان مدیر عامل، اعضا هیات مدیره، معاونین و مدیران شرکت در سالن کنفرانس حوزه مدیریت برگزار شد.

احمد صادقیان مدیر عامل در ابتدای این جلسه بیان کرد: هدف از برگزاری این جلسات بررسی عملکرد واحدها در راستای اهداف ترسیم شده و برنامه ریزی جهت رفع و آگاهی از مشکلات آنان می باشد، لذا باید موضوعاتی که از سوی مدیران محترم مطرح می گردد، با جدیت پیگیری شود.

وی تاکید کرد: ما باید به دنبال بهتر شدن باشیم و مبادا رضایت از وضعیت فعلی ما را از حرکت به سمت متعالی شدن بازدارد.

در ادامه مهندس ثابتی مدیر سیستم ها و استراتژی سازمانی دستور جلسه را اعلام و معاونین و مدیران شرکت نیز گزارشات خود را بیان کردند، در همین راستا احمد صادقیان مدیر عامل و اعضاء هیات مدیره شرکت همزمان با گزارشات واحدها، دستورات و راهکارهای لازم را اعلام داشتند.

نخبگان

پایگاه خبری تحلیلی اعتدال نخبگان با شعار (نخبگان ، رسانه ی آگاهی) در تاریخ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ و با شماره ۸۳۶۶۶ از سامانه جامع رسانه های کشور آغاز بکار نمود اعتدال نخبگان بین سال های ۱۳۹۹ تا ۱۴۰۲ طبق ارزشیابی کیفی رسانه ها که هر ساله توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سنجیده می شود جز سه پایگاه برتر خوزستان شناخته شده است و تنها پایگاه خبری خوزستان است که به این مهم دست پیدا نموده است. اعتدال نخبگان با هدف اطلاع رسانی دقیق و صحیح از رویدادهای کشوری برای مخاطبین گرامی طراحی گردیده است البته به دلیل قرار گرفتن دفتر مجموعه در استان خوزستان، این استان اهمیت بیشتری برای ما دارد. خط مشی ما این است که با نگاهی اعتدالی مهم ترین اخبار را پوشش دهد. امید است کار ما در این مجموعه خبری رضایت خاطر همراهان گرامی را بدست آورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا