اخبار خوزستان

امکانات ورزشی به خوبی در خوزستان توزیع نشده‌اند

نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی گفت: از چگونگی توزیع امکانات ورزشی در استان رضایت ندارم.

به گزارش نخبگان و به نقل از ایسنا علیرضا ورناصری در گفت‌وگویی، در خصوص دیدار با وزیر نفت پیرامون مشکلات تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان، اظهار کرد: یکی از موضوعاتی که با وزیر نفت در میان گذاشتم و قطعا پیگیری خواهم کرد، شرایط نامطلوب مالی تیم نفت مسجدسلیمان بود که مطالبه هزاران جوان است.

وی افزود: از وزیر نفت نیز خواستم ورای آنچه که وزارت نفت را طبق مصوبات و قوانین جاری به اتمام ارتباطات مالی، سازمانی و مالکانه با تیم‌های حرفه‌ای فوتبال ملزم می‌کند، در راستای مسئولیت‌های اجتماعی وزارت نفت در قبال ساکنان مناطق نفتی، تیم نفت را حمایت کند. او نیز قول مساعد داد که جهت رفع مشکلات تیم محبوب نفت نیز ما را همراهی کند. همچنین قطعا حمایت و پیگیری‌ام جهت رفع مشکلات تیم نفت مستمر خواهد بود.

نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی در ادامه نیز با بیان این که از چگونگی توزیع امکانات ورزشی در استان و چهار شهرستان حوزه خدمتم، راضی نیستم، افزود: ضمن این که از نحوه عملکردها پیرامون این موضوع، این گلایه و عدم رضایت خود را هم به نیابت از مردم شریف منطقه به وزیر نفت و سایر مسئولان مربوطه ابراز کردم.

وی با بیان اینکه خوزستان مهد دلاوران و پرورنده قهرمانانی است که از کوچه‌های خاکی با اندک امکانات و بدون زیرساخت‌های ورزشی برخاستند و افتخارآفرینی کردند، گفت: اما بروز استعدادها و کشف ظرفیت‌های ورزشی در تغییر شرایط به سوی روند حمایتی ورزش استان تاثیر چندانی نداشته است. من نیز برای ورزشکاران احترام خاصی قائلم و جهت رفع مشکلات این حوزه تلاش خواهم کرد، البته نتیجه‌گیری از ظرفیت مجلس جهت تغییر و ارتقای شرایط فعلی ورزش، با همکاری تمام نهادها میسر خواهد شد.

نخبگان

پایگاه خبری تحلیلی اعتدال نخبگان با شعار (نخبگان ، رسانه ی آگاهی) در تاریخ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ و با شماره ۸۳۶۶۶ از سامانه جامع رسانه های کشور آغاز بکار نمود اعتدال نخبگان بین سال های ۱۳۹۹ تا ۱۴۰۲ طبق ارزشیابی کیفی رسانه ها که هر ساله توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سنجیده می شود جز سه پایگاه برتر خوزستان شناخته شده است و تنها پایگاه خبری خوزستان است که به این مهم دست پیدا نموده است. اعتدال نخبگان با هدف اطلاع رسانی دقیق و صحیح از رویدادهای کشوری برای مخاطبین گرامی طراحی گردیده است البته به دلیل قرار گرفتن دفتر مجموعه در استان خوزستان، این استان اهمیت بیشتری برای ما دارد. خط مشی ما این است که با نگاهی اعتدالی مهم ترین اخبار را پوشش دهد. امید است کار ما در این مجموعه خبری رضایت خاطر همراهان گرامی را بدست آورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا