اخبار خوزستان

الزام‌های ایمنی اتوبوس‌های راهیان نور در مبدأ کنترل شود

به گزارش نخبگان، محمد خانچی شامگاه دوشنبه در نهمین جلسه کمیسیون اجرایی آئین نامه مدیریت ایمنی حمل و نقل و سوانح رانندگی استان که در سالن جلسات معاونت عمرانی استانداری خوزستان برگزار شد، اظهار کرد: سال گذشته اقدامات خوبی در حوزه ایمن سازی و بهسازی مسیرهای منتهی به یادمان‌های دفاع مقدس خوزستان و محورهای متأثر از تردد کاروان‌های راهیان نور انجام شد که می‌توان از تجربه اجرای این پروژه برای امسال نیز استفاده کرد.

وی افزود: تمامی ضوابط و الزام‌های ایمنی اتوبوس‌های کاروان‌های راهیان نور باید در مبدأ و پیش از ورود به استان خوزستان کنترل و در صورت مشاهده تخلف، برخورد شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خوزستان بیان کرد: سال گذشته تردد کاروان‌های راهیان نور در شب در محورهای استان ممنوع اعلام شد.

خانچی ادامه داد: در برخی از استان‌ها شاهد مشارکت بسیج با پلیس راه در قالب طرح همیار بسیج هستیم که می‌توان از این ظرفیت در محورهایی که پلیس راه استان با کمبود نیرو مواجه است، استفاده کنیم.

وی گفت: تردد ناوگان‌های حمل و نقل مواد سوختی و خطرناک در شب ممنوع است و زمان تخلیه و بارگیری مجدد آنها برای صادرات به دیگر کشورها نیز باید به حداقل برسد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خوزستان اظهار کرد: اقدامات فرهنگی تأثیر گذار نقش زیادی در کاهش تصادفات و حوادث جاده‌ای دارد./ مهر

نخبگان

پایگاه خبری تحلیلی اعتدال نخبگان با شعار (نخبگان ، رسانه ی آگاهی) در تاریخ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ و با شماره ۸۳۶۶۶ از سامانه جامع رسانه های کشور آغاز بکار نمود اعتدال نخبگان بین سال های ۱۳۹۹ تا ۱۴۰۲ طبق ارزشیابی کیفی رسانه ها که هر ساله توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سنجیده می شود جز سه پایگاه برتر خوزستان شناخته شده است و تنها پایگاه خبری خوزستان است که به این مهم دست پیدا نموده است. اعتدال نخبگان با هدف اطلاع رسانی دقیق و صحیح از رویدادهای کشوری برای مخاطبین گرامی طراحی گردیده است البته به دلیل قرار گرفتن دفتر مجموعه در استان خوزستان، این استان اهمیت بیشتری برای ما دارد. خط مشی ما این است که با نگاهی اعتدالی مهم ترین اخبار را پوشش دهد. امید است کار ما در این مجموعه خبری رضایت خاطر همراهان گرامی را بدست آورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا