اخبار خوزستانفرهنگ و جامعه

اعتبار لازم برای ساخت باغ موزه دفاع مقدس خوزستان تخصیص می‌یابد

استاندار خوزستان گفت: اعتبار لازم برای ساخت باغ موزه دفاع مقدس خوزستان تخصیص می‌یابد.

به گزارش نخبگان، غلامرضا شریعتی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مجری طرح باغ موزه دفاع مقدس خوزستان مطالعات بسیار مفصلی را انجام داده است که گزارشات و برنامه ریزی خود را ارائه دادند.

 وی افزود: چارچوب باغ موزه را مقام معظم رهبری را تایید کردند و فرمودند کار بسیار سختی است، کل خوزستان موزه دفاع مقدس است، اما طراح این پروژه با توجه به تجارب ارزشمند و احاطه‌ای که به موضوع دارند، کار را کاملا حلاجی کرده است.

استاندار خوزستان با بیان اینکه زمین باغ موزه دفاع مقدس خوزستان توسط شهرداری اهواز اختصاص داده شده، تصریح کرد: ما بعد از طراحی، اعتبار لازم را برای ساخت آن اختصاص می‌دهیم.

وی با تاکید بر این نکته که ما در ساخت باغ موزه دفاع مقدس از استان‌های دیگر عقب هتیم، عنوان کرد: استان‌هایی که به این وسعت درگیر جنگ نبوده‌اند، باغ موزه‌های خود را ساختند اما خوزستان محروم ماند.

شریعتی در ادامه به بیان علت ساخته نشدن باغ موزه دفاع مقدس در خوزستان پرداخت و عنوان کرد: این مسئله به دلیل سختی کار در استان رخ داد، ساخت باغ موزه خوزستان با ابن حجم و وسعت، کار جامعی را می طلبد که استارت آن زده شد.

استاندار خوزستان خاطرنشان کرد: امیدواریم هر چه سریعتر کار طراحی باغ موزه دفاع مقدس تمام شود تا به سرعت کار ساخت را شروع کنیم.

نخبگان

پایگاه خبری تحلیلی اعتدال نخبگان با شعار (نخبگان ، رسانه ی آگاهی) در تاریخ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ و با شماره ۸۳۶۶۶ از سامانه جامع رسانه های کشور آغاز بکار نمود اعتدال نخبگان بین سال های ۱۳۹۹ تا ۱۴۰۲ طبق ارزشیابی کیفی رسانه ها که هر ساله توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سنجیده می شود جز سه پایگاه برتر خوزستان شناخته شده است و تنها پایگاه خبری خوزستان است که به این مهم دست پیدا نموده است. اعتدال نخبگان با هدف اطلاع رسانی دقیق و صحیح از رویدادهای کشوری برای مخاطبین گرامی طراحی گردیده است البته به دلیل قرار گرفتن دفتر مجموعه در استان خوزستان، این استان اهمیت بیشتری برای ما دارد. خط مشی ما این است که با نگاهی اعتدالی مهم ترین اخبار را پوشش دهد. امید است کار ما در این مجموعه خبری رضایت خاطر همراهان گرامی را بدست آورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا