اخبار خوزستانچندرسانه ایکلیپ

استمرار خدمات‌رسانی خادمان نیشکر به زوّار حسینی

خادمان موکب‌های نیشکر همه همّ و غم‌شان خدمات‌رسانی مطلوب به زائرین است؛ موضوعی که مدیرعامل توسعه نیشکر نیز در بازدید از این موکب‌ها بر آن تاکید ویژه‌ای دارد.

 استمرار خدمات‌رسانی خادمان نیشکر به زوّار حسینی
استمرار خدمات‌رسانی خادمان نیشکر به زوّار حسینی

 

خادمان موکب‌های نیشکر همه همّ و غم‌شان خدمات‌رسانی مطلوب به زائرین است؛ موضوعی که مدیرعامل توسعه نیشکر نیز در بازدید از این موکب‌ها بر آن تاکید ویژه‌ای دارد. اخیرا نیز دکتر ناصری با حضور در موکب‌های نیشکر در مسیر شلمچه، روند خدمات‌رسانی به زائران را بررسی کرد.

وی در این زمینه به خبرنگار نخبگان گفته است که صنعت نیشکر همچون سال های گذشته همگام با سایر نهادهای خدمات‌رسان، برای خدمت‌رسانی به زائران با تمام امکانات در خدمت مردم بوده و از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد؛ نیشکری‌ها این خدمت‌رسانی را افتخار خود می‌دانند.

مدیرعامل توسعه نیشکر در این بازدیدها، خود نیز در خدمت‌رسانی به رهروان راه کربلا مشارکت کرد.

شرکت توسعه نیشکر با برپایی چهار موکب میزبان زائران کوی عشق و دلدادگی شده‌است؛ یکی از این موکب‌ها در جاده اهواز به آبادان است و سه موکب دیگر، یکی در سه‌راهی خوانساری، ورودی منتهی به شرکت هفت‌تپه قرار گرفته و دو موکب دیگر هم در جاده خرمشهر است.

نخبگان

پایگاه خبری تحلیلی اعتدال نخبگان با شعار (نخبگان ، رسانه ی آگاهی) در تاریخ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ و با شماره ۸۳۶۶۶ از سامانه جامع رسانه های کشور آغاز بکار نمود اعتدال نخبگان بین سال های ۱۳۹۹ تا ۱۴۰۲ طبق ارزشیابی کیفی رسانه ها که هر ساله توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سنجیده می شود جز سه پایگاه برتر خوزستان شناخته شده است و تنها پایگاه خبری خوزستان است که به این مهم دست پیدا نموده است. اعتدال نخبگان با هدف اطلاع رسانی دقیق و صحیح از رویدادهای کشوری برای مخاطبین گرامی طراحی گردیده است البته به دلیل قرار گرفتن دفتر مجموعه در استان خوزستان، این استان اهمیت بیشتری برای ما دارد. خط مشی ما این است که با نگاهی اعتدالی مهم ترین اخبار را پوشش دهد. امید است کار ما در این مجموعه خبری رضایت خاطر همراهان گرامی را بدست آورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا